RDR 2 oynanmalı mı?

ahmet0698

Femtopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Odyssey'e 100 saatimi vererek DLC'ler dahil %100 bitirdim. Manzarası olsun, ortam olsun beni içine çekti. Geçenlerde Epic'ten RDR2 aldım. TR yamayı da kurdum. Her şey hazır ama başlamaya korkuyorum. Çok uzun sürecek gibi. 1-2 saat oynamıştım korsandan, bayağı iyiydi. RDR2 için monitör bile aldım. Yavaştan başlasam günde birkaç saat oynayarak başlasam ne kadar sürer? GTX1650 Ti, i7 10750H ve 16 GB RAM'li sistemim var. Orta yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum. Sizce başlayim mi? Beğenmeyen kimse yok ama ne bileyim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed Odyssey'e 100 saatimi vererek DLC'ler dahil %100 bitirdim. Manzarası olsun, ortam olsun beni içine çekti. Geçenlerde Epic'ten RDR2 aldım. TR yamayı da kurdum. Her şey hazır ama başlamaya korkuyorum. Çok uzun sürecek gibi. 1-2 saat oynamıştım korsandan, bayağı iyiydi. RDR2 için monitör bile aldım. Yavaştan başlasam günde birkaç saat oynayarak başlasam ne kadar sürer? GTX1650 Ti, i7 10750H ve 16 GB RAM'li sistemim var. Orta yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum. Sizce başlayim mi? Beğenmeyen kimse yok ama ne bileyim :D

Yaklaşık olarak 60 saatlik bir oyun. Ben şu ana kadar oynayamadım ama izlediğim kadarı ile güzel bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de oyun oynamak isteyenlerin başına gelen trajikomik üç şey:
1-Dolar ve vergilerden fırsat bulup 3-5 indirimle PC toplamak için yıllarca beklemek
2-Beklerken dolar ve vergilerle birikiminin yetersiz olup üzerine ekleyerek yıllar sonra anca bir PC alması
3-Oh be sonunda güncel oyunları oynatabilen ve işlerimi yapacağım bir PC aldım, derken bir de ne görsün? Güncel oyun ve işlerini yapmak istediği program fiyatları PC bileşenleri ile yarışıyor.
(Bu üçünden muafsanız ya da bir şekilde aştıysanız RDR 2 gibi alanında en iyi ilk 3'de bir oyunu oynamalısınız tabi)

Geri
Yukarı