RDR 2 tam ekran mı oynanmalı?

Çerçeveli oynamanın ne faydası var?

Oyuna faydasi yok sadece oyun oynarken bilgisayardan baska bir şey bakman gerekiyor ama oyunu kapatmak istemiyorsun. Oyunu durdurup sag ustten assagi atiyorsun. Işini halledip oyuna devam ediyorsun. Diger seceneklerle de yapilabiliyor ama cercevili de daha hizli oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam ekranda çok az daha fazla performans farkı var ama borderless ayarının da alt tab hızlılığı farkı var.

Yani genel olarak en iyisi borderless.

Eğer çok işin yoksa tam ekran ama farklı işler yaparsan mesela Discord, Google vb. pencereli tam ekran senin daha iyi olacaktır.

Istedigin gibi oynayabilirsin, tam ekranin daha iyi performans verme ihtimali var tabi. Ben 1600P ekranda 1200p cozunurlukteki pencerede oynuyorum.

Tam ekranda çok az daha fazla performans farkı var ama borderless ayarının da Alt Tab hızlılığı farkı var.

Yani genel olarak en iyisi borderless.

Ben tam ekranda oynarken FPS ve grafiklerde değişiklik olmuş gibi hissediyorum FPS'de falan değişme olur mu?

Oyuna faydasi yok sadece oyun oynarken bilgisayardan baska bir şey bakman gerekiyor ama oyunu kapatmak istemiyorsun. Oyunu durdurup sag ustten assagi atiyorsun. Işini halledip oyuna devam ediyorsun. Diger seceneklerle de yapilabiliyor ama cercevili de daha hizli oluyor.
Ben tam ekranda oynarken FPS ve grafiklerde değişiklik olmuş gibi hissediyorum FPS'de falan değişme olur mu?

Bir kere Görev Yöneticisi oyundayken açınca bir daha açma hakkın oluyor. Sonra bu oyunun tamamen hikayesi için oynandığını düşününce, durdurmak isteyen birisi ESC basar oyundan çıkar. Kendi zevksizliğinize kılıf uydurmayın. İsteyen istediği gibi oynar.

Averaj FPS olarak 4 FPS'e kadar çerçeveli bazı oyunlarda performanslı. Maksimum FPS değeri olarak 0.2 FPS tam ekran için avantaj sağlıyor. Yani bu tabloya bakıldığında her oyunda çerçeveli seçeneğini seçmek en mantıklı olanı oluyor.

Geri
Yukarı