Sürprizbozan RDR 2 oyun sonu değiştirilebilir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w00zy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.

Bugün 86 saatin sonunda RDR 2'de o sahneye geldim. Micah ile dövüştum sonra Dutch geldi konuştuk falan zaten verem oldugumuz için gücümüzü kaybediyoruz fakat orada öldükten sonra oyun John'a atınca direkt çıktım yani bir karaktere bu kadar bağlanmışken neden böyle bir son? Bu sonu hiçbir şekilde değiştiremez miyiz? Pinkertonlar ile çatışırken John'u koru veya para için dön seçeneği var ben John'u koruyu seçtim para için dön dersem ölmeyecek miyim? Çünkü cidden ben Arthur Morgan ile devam etmek istiyorum. Yani nasıl devam ettireceğimi bilmiyorum. Ben bayağı duygulandım.

Oyunun son görevinde sizler oyunu bitirince nasıl hissettiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tık RPG öğeleri içerse ve Arthur'u kurtarabilsek güzel olurdu :( Mesela basit bir şekilde onur seviyemize göre ölüp, ölmeyeceğimiz şekillenebilirdi. Onur seviyesi barı da kapalı olurdu. Oyun sonu sürpriz kalırdı :) Fakat ölmeyeceğimiz bir senaryoda Arthur bu kadar akılda kalan bir karakter olmazdı büyük ihtimal.

Ben oyunu daha bugün bitirdim. Oyunun daha bitmedi, oynamaya devam et, son görev değil bu. İleride senin için iyi şeyler olacağını düşünüyorum. Spoiler olmasın diye söylemeyeceğim. He bir de, sonu değiştiremezsin. :/
Öncelikle spolier vermediğin için teşekkür ederim devam edeceğiz bakalım.
Arkadaşlar şuan tek isteğim Micah ve Dutch'tan intikam almak. Hayır Dutch nasıl bu kadar kötü olabiliyor? Kızılderililer ile olan savaşta orada Albayın yanında Arthur'u ölüme terk ediyor ve Micahin yanına geçiyor. Tek isteğim ikisini de öldürmek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle spolier vermediğin için teşekkür ederim devam edeceğiz bakalım.
Arkadaşlar şu an tek isteğim micah ve Dutch'tan intikam almak. Hayır dutch nasıl bu kadar kötü olabiliyor? Kızılderililer ile olan savaşta orada albayın yanında Arthur'u ölüme terk ediyor ve micahin yanına geçiyor. Tek isteğim ikisini de öldürmek...

Bunu nasıl spolier vermeden söyleyebilirim bilmiyorum ama bu konu hakkında RDR 1'i oynamanı tavsiye ederim eğer oynayabileceğin konsolun var ise tabii ki.

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.

bugün 86 saatin sonunda RDR 2'de o sahneye geldim. Micah ile dövüştum sonra dutch geldi konuştuk falan zaten verem oldugumuz için gücümüzü kaybediyoruz fakat orada öldükten sonra oyun John'a atınca direkt çıktım yani bir karaktere bu kadar bağlanmışken neden böyle bir son? Bu sonu hiçbir şekilde değiştiremez miyiz? Pinkertonlar ile çatışırken John'u koru veya para için dön seçeneği var ben John'u koruyu seçtim para için dön dersem ölmeyecek miyim? Çünkü cidden ben Arthur Morgan ile devam etmek istiyorum. Yani nasıl devam ettireceğimi bilmiyorum. Ben bayağı duygulandım.

Oyunun son görevinde sizler oyunu bitirince nasıl hissettiniz?

Mod yapımcıları epilogue yerinde arthur ile oynamamızı sağlamış bir göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı