RDR 2 oyunu neden sarmadı?

Şu zamana kadar spoiler yemedim oyunun sonunu bilmiyorum bazı internette gördüğüm şeyler vardı ama onu da 1-2 ay önce gördüğüm için unuttum en son adadan kaçtık dutch filan ve kampımızı buldular kampı taşımak zorunda kaldık şu an bataklıktayız.

Oyun zaten oralardan başlıyor hocam aceleniz yoksa yavaş yavaş oynayın cidden sıkıldığınızı hissederseniz ana görevleri oynayıp bırakın.

RDR 2 herkese giden bir oyun değil. Oradan oraya atlayayım, uçayım vurayım sağa solu kırayım her şey hemen olsun bitsin diyen biriysen bulaşma zaten GoW oyna. Ama vahşi batıyı seviyorsan, ağır mekanikler uzun sinematikler senin için sorun değilse biraz kaptırıp oyunda ilerledikten sonra bu oyun oyundan daha fazlası haline geliyor.

Oyun zaten oralardan başlıyor hocam aceleniz yoksa yavaş yavaş oynayın cidden sıkıldığınızı hissederseniz ana görevleri oynayıp bırakın.

Az önce konuyu açtığım gibi oyuna girdim sakallarım uzamış onu kesicektim bataklıkta kampta tıraş etme yerini bulamadım hantal olduğu için sıkılıyorum sanırım oyunda Cyberpunk'ta 100 saat yakın oynama sürem var.

Şu zamana kadar spoiler yemedim oyunun sonunu bilmiyorum bazı internette gördüğüm şeyler vardı ama onu da 1-2 ay önce gördüğüm için unuttum en son adadan kaçtık dutch filan ve kampımızı buldular kampı taşımak zorunda kaldık şu an bataklıktayız.

Sanırırm oynamayı bırakacağım üniversiteden geldiğim aman ocakta bitiririm peki ya sizce unchartedmı yoksa milles moralesmi oynasam Spider-Man'ı severek oynadım ve bitirdim milles moraleside tailden ucuz diye aldım ve Spider-Man 2'yi bekliyorum Uncharted ise Türkçe dublaj fillan ya ilki çekici ama uzun süreceği için sıkılırım diye düşünüyorum.

Chapter 5'in yarısındasınız galiba şu an oyunun finaline 1 bölüm kalmış ve sonra da 2 bölüm kapanış var, ortalama olarak kapanışıda oynarsanız 9-10 saatlik bölüm kalmış.

Ve Miles Morales bayağı kısa 5-6 saat süresi vardı galiba, eğer vaktiniz kısıtlıysa onu oynayın eğer oynayacak vaktim var diyorsanız kesinlikle Uncharted.

Az önce konuyu açtığım gibi oyuna girdim sakallarım uzamış onu kesicektim bataklıkta kampta tıraş etme yerini bulamadım hantal olduğu için sıkılıyorum sanırım oyunda Cyberpunk'ta 100 saat yakın oynama sürem var.

Hala bataklıktaki evdeyseniz yukarı odaya çık oradan kesiyorsun.

Hocam Fast travel acilmistir diye düşünüyorum direkt herhangi bir yere tıraş için gidebilirsiniz.

Sahsen Miles Morales bile RDR2'den bana daha cok keyif verdi. RDR2 sonra da biter, birden fazla oyun oynamak daha iyidir.

Miles Morales bayağı kısa 5-6 saat süresi vardı galiba, eğer vaktiniz kısıtlıysa onu oynayın eğer oynayacak vaktim var diyorsanız kesinlikle Uncharted.

Şöyle diyeyim kral işte ayın 30una kadar sürem var 26'sında Cyberpunk DLC'si çıkıyor onunla ilgilenirim o zamana kadar 4 hafta var desek çarşamba günleri CS girip kasamı alırım oda 2-3 saat sürüyor bir de acık beta olduğu için arkadaşlar ile oynarım millesı oynamayı düşünüyorum bende Uncharted mı RDR 2 bilemiyorum o süreye kadar ne oynasam diye.

Şöyle diyeyim kral işte ayın 30una kadar sürem var 26'sında Cyberpunk DLC'si çıkıyor onunla ilgilenirim o zamana kadar 4 hafta var desek çarşamba günleri CS girip kasamı alırım oda 2-3 saat sürüyor bir de acık beta olduğu için arkadaşlar ile oynarım millesı oynamayı düşünüyorum bende Uncharted mı RDR 2 bilemiyorum o süreye kadar ne oynasam diye.

O zaman Miles Morales'i bitirin. Vaktiniz olduğunda da RDR2'yi bitirin RDR2 finalinden sonra kapanışı YouTube'den izleyebilirsin ben finali bitirdikten sonra öyle yaptım. Eğer dediğim gibi yaparsanız RDR2 ve Miles Morales'i toplam 10 saatte bitirmiş olursunuz belki Uncharted'e vakit bulursunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı