RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim gibi sürekli exe açmak istemeyenler için yamada birkaç değişiklik yaptım. Dosyaları rdr2 klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca istediğiniz her hangi scripthook trainer veya modu da kullanabilirsiniz.

link: yama.rar

Not: yamada hiçbir kelime veya cümle değişikliği yapılmamıştır.
Bu yamayı yaptım yine font hatası verdi font fix açıp oyunu başlattığımda oyundan atıyor.

Hocam çok güzel olmuş elinize sağlık ama setup müzik ses seviyesi sağolsun zarım yırtıldı, ameliyattan sonra oynarım artık.

Bütün güvenlik duvarı olsun antivirüs programı olsun kapatmama rağmen "bu dosya virüslü olduğundan veya istenmeyecek yazılım içerdiğinden" hatası alıyorum yardım edebilecek var mıdır?

Böyle diyor arkadaşlar açılmıyor oyun ne yapmalıyım.

Dosya Ekleri

• 16586761955579047657351564349193.jpg
    16586761955579047657351564349193.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 217
konun en başında atılan virustotal'a tıklayınca şöyle bir tane trojan çıktı.Güvenli mi hala bu nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-24 204103.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-24 204103.png
    131,6 KB · Görüntüleme: 217
Bende de "ı" harfi kutucuk şeklinde rockstar games çıkınca font fix yapmama rağmen düzelmiyor v14 versiyonunu kullanıyorum.

konun en başında atılan virustotal'a tıklayınca şöyle bir tane trojan çıktı.Güvenli mi hala bu nedir?
bu antivirüs programı çoğu şeye bu hatayı veriyor dikkate almanız gerekenler eset ve kaspersky onlardan temiz almışsa problem yoktur

İlk mesajda paylaşılan link virüslü. VirusTotal

Buda makine çevirinin kendi discord kanalında indirdiğim aynı dosyanın tarama sonucu: VirusTotal

Antiy-AVL neden aynı dosyaların birinde trojen bulurken diğerinde bulamıyor ? ben burada bir art niyet ararım.
şuan iki tarafta da problem gözükmüyor

Font fix şu an bende çalışmıyor oyunu silip yeniden yükleyip Türkçe yama kurulumunu yaptım daha önceden çalışıyordu şu an çalışmıyor.

Hocalarım bende exe dosyası iniyor oyunun yerini seçince de klasör adı geçersiz diyor.
1658904901658.png

@The Towande

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı