RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
VirusTotal bayağı virüs yok ya.
Virüs bulmayan programlara bakmanızı öneririm. Çoğu Virus Total taramasında adını pek duymadığımız programlar bir şey buluyor fakat diğerleri sorunsuz diyor. Yama sorunsuz binlerce kişi kullandı herhalde tek akıllı siz değilsiniz.

İlk mesajda paylaşılan link virüslü. VirusTotal

Buda makine çevirinin kendi discord kanalında indirdiğim aynı dosyanın tarama sonucu: VirusTotal

Antiy-AVL neden aynı dosyaların birinde trojen bulurken diğerinde bulamıyor ? ben burada bir art niyet ararım.

Steam'i ve Rockstar Social Club Launcher'ı yönetici olarak çalıştır, ardından Türkçe yama EXE'sine de yönetici olarak çalıştır diyerek giriş yap, FONT Fix'e bas 10 saniye sonra Launcher'dan oyuna girince düzeliyor.

Hocam sorunu çözdüm. Fix deyince oyun açılmadı kendim açınca sorunum çözüldü :D

Buda makine çevirinin kendi discord kanalında indirdiğim aynı dosyanın tarama sonucu: VirusTotal

Antiy-AVL neden aynı dosyaların birinde trojen bulurken diğerinde bulamıyor ? ben burada bir art niyet ararım.
İki link de vürüslü değil. İlk linkteki anti virüs False-positive vermiş

False-positive olabilir. Çamur atmayın durduk yere.

Dediklerinizin hepsini yaptım, kare( kutucuk) font çıkıyor. Çözüm bulan var mı?

Son düzenleme:

False-positive olabilir. Çamur atmayın durduk yere.
Olanı söyledik kimseye çamur atma derdinde değilim, kimseyi de tanımam. Bu nasıl false positive ? Aynı kaynak dosyayı aynı virüs sisteminde taratıyorsun, Biri orijinal paylaşım, biri orijinali alıp başkasının paylaştığı. Birinde buluyor diğerinde bulmuyor. False-positive ise dosya değiştirilmemiş aynı dosya ise orijinal dosyayı tarattığımda da aynı hatayı vermesi lazım. İki farklı dosyayı taratmıyorum. Biri buradan başkasının paylaştığı, biri de yamayı yapanların kendi discord sunucunda paylaştığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı