RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her yerden farklı bir söylenti geliyor. Kimisi diyor ki Anonymous sızdırdı, kimisi çalındı diyor, kimisi farklı bir makine çeviri bu itibar etmeyin diyor. Anonymous'a soruyoruz cevap vermiyorlar. O kadar belli belirsiz bir durum ki.

Bu çeviri ne şimdi? Nereden geldi? Kaynağı nedir? Anonymous'tan sızdırıldıysa bunun sızdırıldığı bilgisini kim verdi?

O kadar olay olmuş etmiş, yıllarca beklemişiz, sessiz sedasız geliyor ancak kimse bir şey bilmiyor. Ufak bir bilgilendirmeyi de hakediyoruz diye düşünüyorum.

Her yerden farklı bir söylenti geliyor. Kimisi diyor ki anonymous sızdırdı, kimisi çalındı diyor, kimisi farklı bir makine çeviri bu itibar etmeyin diyor. Anonymous'a soruyoruz cevap vermiyorlar. O kadar belli belirsiz bir durum ki.

Bu çeviri ne şimdi? Nereden geldi? Kaynağı nedir? Anonymous'tan sızdırıldıysa bunun sızdırıldığı bilgisini kim verdi?

O kadar olay olmuş etmiş, yıllarca beklemişiz, sessiz sedasız geliyor ancak kimse bir şey bilmiyor. Ufak bir bilgilendirmeyi de hak ediyoruz diye düşünüyorum.

Açıklama falan kimsenin umurunda değil dostum. Herkes oyununa bakıyor. Sen de bence öyle yap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışıyor, çok güzel. Ancak oyunda Ç, Ş gibi harfler varken küçük ı yok. :D O da kare görünüyor. Fixleyen var mı?

Çalışıyor, çok güzel. Ancak oyunda Ç, Ş gibi harfler varken küçük ı yok. :D O da kare görünüyor. Fixleyen var mı?

Alıntıdır;
Steam'de yamayı açmadan oyuna girdiğin zaman "ı" harfleri hariç Türkçe oluyor.
Türkçe yamayı açıp tekrardan RDR2 TR FONT FIX seçtiğin zaman düzelmiş oluyor.
Olur ya insanlar yamayı açmadan girdiğinde panik olmasın diye bahsedeyim dedim.

Alıntıdır;
Steam'de yamayı açmadan oyuna girdiğin zaman "ı" harfleri hariç Türkçe oluyor.
Türkçe yamayı açıp tekrardan RDR2 TR FONT FIX seçtiğin zaman düzelmiş oluyor.
Olur ya insanlar yamayı açmadan girdiğinde panik olmasın diye bahsedeyim dedim.
1626772230599.png

Bu arkadaşlar bu şekilde arkada açık mı kalmalı?

Çok ilginç. Bende kutucuk sorunu yok ama üstte biri yazmış sanırım çözümünü, onu bir deneyin.

Oyunu direkt yamadan başlatınca biraz bekletiyor ancak düzgün şekilde çalışıyor. Teşekkür ederim bilgi için. Oyunu direkt Steam'den açmayı seviyordum ama ne yapalım artık :D

Çok ilginç. Bende kutucuk sorunu yok ama üstte biri yazmış sanırım çözümünü, onu bir deneyin.
Doğrudan Steam'den başlatınca Türkçe karakterlerde hiç sorun yok mu? Bende sadece küçük I harfi sıkıntılıydı. Ama yamadan açınca sıkıntı kalmadı hiç.

20210720121210_1.jpg

Yamanın haberini "tesadüfen" aldığımda Steam yaz indirimlerinin üstünde 1-2 gün geçmişti. Sonra forumda tekrar ne zaman indirime girer diye soruştururken yine "tesadüfen" zaten indirimli mesajı aldım. Tanrılar bu oyunu oynamamızı istiyor sonunda.

Çeviri Anonymous'a ait sanırım. Ekipten olan birisi yamanın ortaya nasıl çıktığını bilmediğini ama çok kaliteli bir iş olduğunu yazmış. Ne desek bilemedim. Mesai harcayanların ellerine sağlık hani dil desteğini iplemeyen firmalar utansın ne diyelim.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar öncelikle çeviri için ellerinize sağlık. Size bir sorum olacak ben RDR2 oyununun Steam sürümüne sahibim yamayı kurup oyunu oynamak istiyorum ancak ban yemekten korkuyorum böyle bir durum olabilir mi? Online girmezsen bir şey olmaz demiştiler Online girmeden oynasam bir şey olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı