RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun dosyalarını doğrulamak yamayı tamamen siler mi? Veya hikaye modunda çalıştırıp onlineda çalıştırmamak gibi özellik var mıydı?

Oyun dosyalarını doğrulamak yamayı tamamen siler mi? Veya hikaye modunda çalıştırıp onlineda çalıştırmamak gibi özellik var mıydı?
Doğrulama konusunu bilmiyorum ancak TR Yama menüsünde sarıyla işaretlediğim yer Singleplayer için en alttaki ise Online için geçerli.
Online'ye girerken her ne kadar tavsiye etmesekte en alttaki seçeneğe tıklamanız gerekir.

rdr2.PNG

Doğrulama konusunu bilmiyorum ancak TR Yama menüsünde sarıyla işaretlediğim yer Singleplayer için en alttaki ise Online için geçerli.
Online'ye girerken her ne kadar tavsiye etmesekte en alttaki seçeneğe tıklamanız gerekir.

Eki Görüntüle 1169504
Ben denedim her şekilde Online'da yama çalışıyor. Hiç tıklamadığım halde. Tamamen silemedim bir türlü ona bakacağım akşam. Bir şekilde yeni sürümünü kurmam lazım. Online'a orjinal girmem lazım.
Ben denedim her şekilde Online'da yama çalışıyor. Hiç tıklamadığım halde. Tamamen silemedim bir türlü ona bakacağım akşam. Bir şekilde yeni sürümünü kurmam lazım. Online'a orjinal girmem lazım.
Yama kapat diyorum ı harflerini sorunlu olarak gösteren yama geliyor oyuna. Yerel dosyaların doğrulamasını yapmıştım yama yüklüyken tamamlandı dedi hiçbir dosyayı düzeltmedi. Şuan oyunu her açtığımda Steam ilk kez çalıştırmak üzere şeklinde açıyor. Sonuç olarak ben Türkçe yamadan kurtulamıyorum.

Karışık biliyorum ama önerisi olan varsa deneyebilirim.

Son düzenleme:

Yama kapat diyorum ı harflerini sorunlu olarak gösteren yama geliyor oyuna. Yerel dosyaların doğrulamasını yapmıştım yama yüklüyken tamamlandı dedi hiçbir dosyayı düzeltmedi. Şuan oyunu her açtığımda Steam ilk kez çalıştırmak üzere şeklinde açıyor. Sonuç olarak ben Türkçe yamadan kurtulamıyorum.

Karışık biliyorum ama önerisi olan varsa deneyebilirim.
Yamayı tamamen silmek istiyorsanız şunları oyun dizininden kaldırın:

RDR2_TR_YAMA_v2_15092021.exe
dinput8.dll
rdr2tr.00
COMRDR2 (klasör ve içindekilerin tamamı)

Son düzenleme:
1632690915916.png

Bazı yazılar mesela böyle ve altta yes no yazıyor. Oyuna henüz başlamadım ama yamanın bittiğine emin misiniz yoksa benimle alakalı bir durum mu?

Yama sıkıntısız, güzel. Yes/No'ya takılmanıza gerek yok. :)

Ona takılmadım zaten ama bazı, başlatıncaya gibi yazıları görüyorsunuz onun gibi büysürü hata var. Bir program vardi her oyunu Türkçe yapıyordu onda da böyle oluyordu bazen onu kullanmıştım acaba onunla yapıp sonra yama diye mi koyuyorlar anlamadım birçok yamayı denedim hepside aynı yerden alınmış.

Yama sıkıntısız, güzel. Yes/No'ya takılmanıza gerek yok. :)
@The Towande Hocam son güncellemeden sonra oyuna girmedim, yeni bir 'fontfix.exe' dosyası paylaşıldı mı acaba? :)
Linkler en son 16 Eylül de yenilendi. Şuanki link güncel sürüm yamaya ait ama sorun varsa ya da birkaç gün önce yeni güncelleme geldiyse bakabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı