RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunu başlatıcıdan çalıştırıyorum, Loading yazısı varken yamayı açıyorum, ekranda "Hazır" diye bir mesaj çıkıyor ve kapanıyor. Oyun açıldığında da Türkçe olmuyor. Başka ne yapmak lazım?
Oyun kapalı iken yamayı açıp TR yama aç yaptınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın videoda yaptığı gibi dosyaları atıp sonrasında ilk açılışta TR yama aça bir kere tıkla ve sonrasında yamayı kapat. Sonra oyunu açmak için tıkla ve oyun Rockstar arayüzü başlayınca tekrar yamayı aç font Fix'e tıkla oyuna gir. Bir de böyle deneyin isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın videoda yaptığı gibi dosyaları atıp sonrasında ilk açılışta TR yama aça bir kere tıkla ve sonrasında yamayı kapat. Sonra oyunu açmak için tıkla ve oyun Rockstar arayüzü başlayınca tekrar yamayı aç font Fix'e tıkla oyuna gir. Bir de böyle deneyin isterseniz.
Ne yaptıysam olmuyor. Virüs yazılımlarını kapattım, yamayı Comodo container içinde çalıştırdım hiçbir değişiklik yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rockstar başlatıcıyı yönetici olarak çalıştırınca sorun düzeldi.

İsmi dahi bilinmeyen bir güvenlik yazılımı tespitte bulunmuş sadece. Font Fix aracını tespit ediyordur. Sorun yok, kullanılabilir.

1436.28 versiyonunda çalışmıyor sanırım. Güncelleme yapmadan önce çalıştırdığım gibi çalıştırıyorum ancak oyun Türkçe olmuyor.

kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

indirme linki:

VirusTotal sonuçları (0/56):

Bende bir tanesi trojan algıladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı