RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yama yaptım oyun açılmıyor. Yamayı sildim dosyaları doğruladım açılmıyor oyun. Saatlerdir uğraşıyorum ama olmuyor. Sorun yamada mı acaba?

Bunu kim çıkarttıysa gerçekten kral adammış. Çok işime yaradı fakat font sorunu var :D

Gamelog Discord sayfasında V16 sürümü var. Onda font sorunu ve fotoğrafın ekranda kalması sorunları yok. Kurulum yaparken size neler yapacağınızı da belirtiyor font için. Hala eski sürümle cebelleşen arkadaşlara duyrulur.

Herkese selam Online da kullanmayın diye önermiş fakat bazı yayıncılar ve YouTuber'lar da gördüm kullananlar var. Açıkçası Online'a daha fazla sardım ban riski çok yüksek değilse yapmak isterim tavsiyesi olan var mı?

Herkese selam Online da kullanmayın diye önermiş fakat bazı yayıncılar ve YouTuber'lar da gördüm kullananlar var. Açıkçası Online'a daha fazla sardım ban riski çok yüksek değilse yapmak isterim tavsiyesi olan var mı?

Tavsiye değil de riski göze almak istiyorsan yap. Ben kaç aydır onuyorum Online Türkçe arkadaşlarımla onlarında Türkçe hiçbirimiz bir sorun yaşamadık.

Tavsiye değil de riski göze almak istiyorsan yap. Ben kaç aydır onuyorum Online Türkçe arkadaşlarımla onlarında Türkçe hiçbirimiz bir sorun yaşamadık.
RDR2 Online gta online ile aynı mantığa mı sahip? Gidip banka vs soyabiliyor muyuz? Ben offline oynarım genellikle RDR2'yi 25 saatim var ve %30dayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı