RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende de font fix çalışmıyor. V15 yüklü ve Epic'den aldım oyunu. Oyun açılırken font fixe basıyorum kendi başlatma ekranı geliyor uygulamanın ama oyun font fixsiz açılıyor o ekran gitmiyor.

Aynı sıkıntı bende de oldu. Değişik bir yöntemle çözdüm olayı. V14 Türkçe yamasını indirdim. V15 font fix dosylarını attım oldu. Sıkıntısız uygulama açmana gerek olmadan direk oluyor fix. Bu videodaki sadece fix dosyasını indirip attım. Bu videodaki v14 sürümünü indirdim ve dosya konumuna attım. bu şekilde çözmem gerekti çünkü tuhaf bir şekilde V15 yamasını indirdiğim zaman oyunum açılmadı Epic Games kabul etmedi.

Aynı sıkıntı bende de oldu. Değişik bir yöntemle çözdüm olayı. V14 Türkçe yamasını indirdim. V15 font fix dosylarını attım oldu. Sıkıntısız uygulama açmana gerek olmadan direk oluyor fix. Bu videodaki sadece fix dosyasını indirip attım. Bu videodaki v14 sürümünü indirdim ve dosya konumuna attım. bu şekilde çözmem gerekti çünkü tuhaf bir şekilde V15 yamasını indirdiğim zaman oyunum açılmadı Epic Games kabul etmedi.
Dostum Allah razı olsun senden ne zamandır font fixi çözmeye çalışıyordum v17 türkçe yama kuruluydu. Bir kere font fix olmadığı için 120gblik oyunu silip tekrar kurdum. Şimdi senin yorumu gördüm işe yaradı. V17 türkçe yama kurulu onun üzerine senin söylediğin font fix dosyalarını attım şu an sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.

@Keske arabam olsa oyunu doğrulayınca eksik veya yanlış dosyaları düzenlemiyor mu yeniden mi indirmek gerekiyor?

Epic Games olduğu için maalesef öyle bir özellik yok. Dosya doğrula dediğin zaman sadece hata olduğunu söylüyor ve oyunu siliyor. Bu salaklığı bende yaptım ve 15 saat tekrar bekledim. Olmaması içim yedekleme almak lazım. Yedeklediğin dosyaları tekrar kurulumu başlatıp indirilen yere atarsan oluyor. Kısaca manuel olarak yapmış oluyorsun doğrulamayı.

Dostum Allah razı olsun senden ne zamandır font fixi çözmeye çalışıyordum V17 Türkçe yama kuruluydu. Bir kere font fix olmadığı için 120GB'lik oyunu silip tekrar kurdum. Şimdi senin yorumu gördüm işe yaradı. V17 Türkçe yama kurulu onun üzerine senin söylediğin font fix dosyalarını attım şu an sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.

Önemli değil dostum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Fontfix sorunu yaşayanlar konumdan V14 sürümünü indirsinler. V15 bozuk bir sürümdür kullanmayın.

Hocam yamayı indirdim ancak uygulama olarak yani exe şeklinde çıktı ve oyunun kurulu olduğu dosyayı seçtiğimde ise "dosya bulunamadı" gibi bir hata alıyorum. Ne yapabilirim?
NOT: Yamayı başka yerden kurdum teşekkür ederim yinede.

Son düzenleme:
Merhaba şu an yamayı indirdim anca kutucuk sorunu hala devam ediyor bilginize

Merhaba bende bu yamayı indirmek istiyorum ama nasıl kuracağımı bilmiyorum biri bana yardım edebilir mi?

@The Towande

Youtube yazarsanız yada yukarıdakileri okursanız halledersiniz.

Merhaba şu an yamayı indirdim anca kutucuk sorunu hala devam ediyor bilginize
Yukarıdaki söylediğim yöntemi denedin mi? Sadece fon fix dosyasını indir ve oyunun kurulu olduğu yere atmayı dene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı