RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RDR2 TR yama font fixi çalıştırıp oyuna girdiğimde fixlemenin ekranı üstte kalıyor sürekli, onu nasıl düzeltebilirim?
sadece kurup girdiğimde font hatası alıyorum, ı harflerinde özellikle.
Aynı şekilde masaüstünde kalıyor ve özellikle ı harflerini göstermiyor oyunda. Ayrıca oyunu onmamamı da engelliyor biraz. Ayrıca oyundan çıkınca da kapanmıyor, görev yöneticisinden kapatmak gerekiyor.

Elinize sağlık, bugün bu yama ile oyuna başladım, 1 saat civarı oynadım, gayet başarılı.

Yüklemeyi yaptıktan sonra tr font fixe tıklayıp oyuna giriyorum, oyun kapanıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Yüklemeyi yaptıktan sonra TR font fixe tıklayıp oyuna giriyorum, oyun kapanıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam ben dün yaptığım şeklini anlatayım, bende sıkıntı çıkmamıştı. Şu şekilde ilerledim:
1-Konuda belirtilen YouTube linkindeki googledrive linkini indiriyorsun, İndirdiğini klasöre çıkarıyorsun, çıkan klasörü oyunun kurulu olduğu klasöre taşıyorsun(bende Steam içerisinde kurulu).Daha sonra Exe'ye tıklayıp kurulum yapıyorsun.

2-Buraya kadar yapıp oyuna girdiğimde bende Türkçe karakterlerde sıkıntı görünüyordu, bunu çözmek için de, ana konuda font hatası alanlar "yama. RAR" indirsin demiş. Bunu indirip RAR'dan çıkardım. Çıkanları yine oyunun klasörü içerisinde attım.

En son olarak oyunun kendi Exe'sinden çalıştırdığımda çeviri de bir hata olmadan 1 saat civarı oynadım.

Font fix tıklama olayı, verilen linkte yok aslında (YouTube'da videodaki gibi gelmiyor, herhalde link güncellendi, video eski kaldı).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı