RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuçlarda malware ve trojon gözüküyor.
Benim attığım linke nazaran mı cevap verdin? ben indirdim kullanıyorum bilgisayarıma nasıl bir sorun yaratabilir silmelimiyim? aynı zamanda tanışabilir hdd kullanıyorum ama indirdiğim yer kendi bilgisayarım açıp kurduğum yer tanışabilir hdd içerisine oluşturdum.

Son düzenleme:
Font sorunu devam eden arkadaşlar, daha önce kurduğu yamayı komple kaldırsın ve kalıntı bırakmasın. Epic veya Steam farketmez hangi platformda oynuyorsanız "oyun dosyalarını doğrulayın". 1. Sayfadaki yamadaki font fix ne yazık ki düzeltmiyor. RDR 2 Türkçe Yama İndir | TR Karakter Sorunsuz | EPIC & Steam adresinden yama dosyasını indirin. İndirdiğiniz dosyada 5-10 adet yama var ama hepsinde font sorunu oluşuyor siz RDR 2 Türkçe Yama 2023 Yeni yazan rarlı dosyayı klasöre çıkarın, buradaki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Font fix vs. yok zaten bu yamada, başka yamanın font fix açıp düzelt falan yapmayın yine bozulur. Dosyaları atmanız yeter. Şu an bende tek çalışan yama bu. Windows 11 Pro x64, DirectX12'de oynamama rağmen font hatası vermedi. Videoda da anlatım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ru1ns teşekkürler, diğer yama dediğiniz gibi font tam olmamıştı bu sorunsuz oldu vulkanda-dx12'de çalışıyor.

Font sorunu devam eden arkadaşlar, daha önce kurduğu yamayı komple kaldırsın ve kalıntı bırakmasın. Epic veya Steam farketmez hangi platformda oynuyorsanız "oyun dosyalarını doğrulayın". 1. Sayfadaki yamadaki font fix ne yazık ki düzeltmiyor. RDR 2 Türkçe Yama İndir | TR Karakter Sorunsuz | EPIC & Steam adresinden yama dosyasını indirin. İndirdiğiniz dosyada 5-10 adet yama var ama hepsinde font sorunu oluşuyor siz RDR 2 Türkçe Yama 2023 Yeni yazan rarlı dosyayı klasöre çıkarın, buradaki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Font fix vs. yok zaten bu yamada, başka yamanın font fix açıp düzelt falan yapmayın yine bozulur. Dosyaları atmanız yeter. Şu an bende tek çalışan yama bu. Windows 11 Pro x64, DirectX12'de oynamama rağmen font hatası vermedi. Videoda da anlatım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şimdi bunu yapınca oluyor mu virüs falan var mı bende şimdi indirdim.

Şimdi bunu yapınca oluyor mu virüs falan var mı bende şimdi indirdim.
Selam, virüs programı kullanmıyorum. Sadece Windows'un kendi Defenderi var. İndirilen dosyada, şu ana kadar yapılmış 5-10 tane yama mevcut. Bunların içinde bulunan fontfix.exe, fontfix.dll ve scripthook.dll dosyalarını bazen virüs olarak görebiliyor. Çünkü bir nevi trainer (hile) sayılır, oyunda bulunan mevcut dilin üzerine başka bir dile ait olan karakter seti yazıyorsun ve bunu yaparkende bir nevi hile yaparak kandırıyorsun. Sonuç olarak virüs programları virüs olarak algılayabiliyor. Aynı şekilde RDR2 modları kurmak istediğinizde de mod dosyalarını virüs olarak görebiliyor.

@brnk ; Bende bazen Vulkan'da sorunsuz çalışıyor, oyuna gir çık yapıyorum tekrar karakterler cortlamış oluyor :D. En sorunsuz Dx12, bozulma olmuyor.

Son düzenleme:
@ru1ns dx12 alıncada ben de sorun çıktı, sanal bellek ayarlayınca düzeliyorda ona dokunmak istemedim. :D

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

hocam sıkıntısız çalışırmı birde rdr online de ban riski varmı

Hocam merhaba bu yama gerçekten sorunsuz çalışır mı ve ek olarak Online oynarken ban yeme riski var mı?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı