RDR 2 sürekli aktivasyon hatası veriyor

Beyza12

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben daha önce de burada RDR 2 ile ilgili merak ettiklerimi sormuştum şimdi de farklı bir sıkıntı yaşıyorum. Bu arada baştan belirtim oyun orijinaldir. Ben oyunu indirdikten sonra girmeye çalıştım sistem gereksinimleri ile ilgili uyarı falan verdi (benim bilgisayarımın donanımının bazıları oyunun sistem gereksinimlerinin istediği minimum düzeydeki özellikleri karşılıyor mesela RAM gibi) onlara tamam dedikten sonra oyun açılmaya devam etti sonra aktivasyon sıkıntısı çıktı ben de Rockstar Games Launcher uygulamasından hesabımı girdim ve açık bıraktım. Daha sonra başka bir şey için bilgisayarımı arkadaşıma verdim o da bu oyuna girmiş bir saat kadar oynamış daha sonra bilgisayarı getirdi zaten. Ondan sonra ben de bir sıkıntı yok artık diye oyuna girmeye çalıştım ama açmıyor yani Social Club hesabı Rockstar Games Launcher uygulamasında açık olduğu halde bana oyun açılırken önce " Activation Error" yazısı geliyor "accept" diyorum sonra "alert" diye bir sayfa geliyor orada da masaüstüne dönmek istiyor musunuz tüm ilerlemeniz kaybolacak diye bir uyarı geliyor önce hayır diyorum eski aktivasyon uyarısı verdiği sayfaya geri dönüyor tekrar aynı şeylere tıklıyorum en son "alert" yazısı gelince yes diyorum ve oyundan çıkıyor. Hesabı mı çıktım tekrar gerdim tekrar denedim yine olmuyor. Ne olacak şimdi bu oyun? Bu oyunun derdi ne? Ne yapmam gerektiğini bilen arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, ben daha önce de burada RDR 2 ile ilgili merak ettiklerimi sormuştum şimdi de farklı bir sıkıntı yaşıyorum. Bu arada baştan belirtim oyun orijinaldir. Ben oyunu indirdikten sonra girmeye çalıştım sistem gereksinimleri ile ilgili uyarı falan verdi (benim bilgisayarımın donanımının bazıları oyunun sistem gereksinimlerinin istediği minimum düzeydeki özellikleri karşılıyor mesela RAM gibi) onlara tamam dedikten sonra oyun açılmaya devam etti sonra aktivasyon sıkıntısı çıktı ben de Rockstar Games Launcher uygulamasından hesabımı girdim ve açık bıraktım. Daha sonra başka bir şey için bilgisayarımı arkadaşıma verdim o da bu oyuna girmiş bir saat kadar oynamış daha sonra bilgisayarı getirdi zaten. Ondan sonra ben de bir sıkıntı yok artık diye oyuna girmeye çalıştım ama açmıyor yani Social Club hesabı Rockstar Games Launcher uygulamasında açık olduğu halde bana oyun açılırken önce " activation error" yazısı geliyor "accept" diyorum sonra "alert" diye bir sayfa geliyor orada da masaüstüne dönmek istiyor musunuz tüm ilerlemeniz kaybolacak diye bir uyarı geliyor önce hayır diyorum eski aktivasyon uyarısı verdiği sayfaya geri dönüyor tekrar aynı şeylere tıklıyorum en son "alert" yazısı gelince yes diyorum ve oyundan çıkıyor. Hesabı mı çıktım tekrar gerdim tekrar denedim yine olmuyor. Ne olacak şimdi bu oyun? Bu oyunun derdi ne? Ne yapmam gerektiğini bilen arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.

Oyunu nereden satın aldın dostum.

Geri
Yukarı