Steam RDR 2 aktivasyon hatası

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar daha önce de Technopat'ta bununla ilgili konu açmıştım fakat hiçbir şekilde çözüm bulamadık. Şansımı bir daha denemek istiyorum. Yaklaşık 3 aydır RDR 2 de aktivasyon hatası alıyorum story moda girer iken. Rokcstar Games Launcher'ı sildim RDR 2'yi 3-4 kere sil yükle yaptım o belgelerden dosyayı sildim VPN açtım güvenli interneti kapadım ama düzeltemedim. Çözüm önerisi olan var mı? İnternetim Türk Telekom Ethernet kullanıyorum. Ayrıca oyun orijinal bizzat Steam'den geçen yaz aldım 379 TL civarı bir fiyata.

Steam Cloud sorun olmaz mı o zaman? Save falan boşa gitmesin.
Hiçbir sıkıntı yaşadığını görmedim şuana kadar. Tabi bu şans da olabilir. Denemek isteyen yedeğini alıp denesin.
Yok hocam ana ekrana atmıyor direk açılır açılırmaz aktivasyon hatası diyor oyundan çıkmamı istiyor tekrar giriyorum gene aynı şey. Neyse sabaha oyun yüklensin bakacağım tekrardan.
Anladığım kadarıyla RDR 2'yi çok seven birisiniz. Bütün yollları deneyin elbet biri olacaktır. Oyun yüklendikten sonra tekrar buraya gelip işe yarayıp yaramadığını yazın. Müsait olursam bakacağım.

Hiçbir sıkıntı yaşadığını görmedim şu ana kadar. Tabii bu şans da olabilir. Denemek isteyen yedeğini alıp denesin.

Anladığım kadarıyla RDR 2'yi çok seven birisiniz. Bütün yollları deneyin elbet biri olacaktır. Oyun yüklendikten sonra tekrar buraya gelip işe yarayıp yaramadığını yazın. Müsait olursam bakacağım.

Evet hocam RDR 2'yi acayip sevdim. 2 buçuk 3 kere bitirdim. Ama dedimki ben bir de bunu modlu bitireyim grafik modu falan filan bayağı mod kurdum. Oyunu çağ atlattım. Tam böyle biraz modlu bir şekilde oynadım o aralar işte o lanet aktivasyon hatası başladı hala daha çözemedim. Neyse ben oyun yüklenince tekrar foruma gelirim iyi geceler arkadaşlar.

Evet arkadaşlar oyunu indirdim okuldan geldim açtım fakat gene aynı hata şimdi şu arkada hafif oyun çalıştıtrmayı deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı