Steam RDR 2 aktivasyon hatası

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar daha önce de Technopat'ta bununla ilgili konu açmıştım fakat hiçbir şekilde çözüm bulamadık. Şansımı bir daha denemek istiyorum. Yaklaşık 3 aydır RDR 2 de aktivasyon hatası alıyorum story moda girer iken. Rokcstar Games Launcher'ı sildim RDR 2'yi 3-4 kere sil yükle yaptım o belgelerden dosyayı sildim VPN açtım güvenli interneti kapadım ama düzeltemedim. Çözüm önerisi olan var mı? İnternetim Türk Telekom Ethernet kullanıyorum. Ayrıca oyun orijinal bizzat Steam'den geçen yaz aldım 379 TL civarı bir fiyata.

Screenshot_2024-01-11-00-02-40-02_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Redditte birisi oyunu açmadan önce başka hafif bir oyunu açtıktan sonra Rdr'yi açıyormuş ve işe yaramış bir kaç kişide daha. Saçma geldi ama belki işe yarar.

Eki Görüntüle 2080908
Redditte birisi oyunu açmadan önce başka hafif bir oyunu açtıktan sonra Rdr'yi açıyormuş ve işe yaramış bir kaç kişide daha. Saçma geldi ama belki işe yarar.
Aynısını yazacaktım bende. Son birkaç aydır yaşamıyorum ama eskiden açılmadığında asetto açıp kapatıp öyle rdr açtığımda oluyordu.

Yani şimdi RDR 2ye girmeden önce basit kastırmayan bir oyun mu açmam lazım ardından RDR 2'ye girince düzelecek mi?

Eki Görüntüle 2080908
Reddit'te birisi oyunu açmadan önce başka hafif bir oyunu açtıktan sonra RDR'yi açıyormuş ve işe yaramış birkaç kişide daha. Saçma geldi ama belki işe yarar.

Eskiden açılmadığında asetto açıp kapatıp öyle RDR açtığımda oluyordu.

Asetto nedir?

Deneyip göreceksiniz kesin garantisi yok. Olmazsa dosya doğrulamayı deneyin.

Onu da denedim hocam hatta 7-8 kere falan denedim ama yok kafayı yiyeceğim zamanında parasını verip aldığım oyunu şu anda oynayamıyorum.

Eki Görüntüle 2080909
Evet hocam bana da saçma geldi ama çoğu kişide işe yaramış.

Tamamdır bir deneyeyim daha az önce RDR 2'yi sildim bir daha yüklemek amacı ile yüklenenince deneyeceğim.

Hocam eğer ana ekrana gelip hikaye modunu seçtikten sonra yaşıyorsanız bu durumu interneti kapatıp girmeyi deneyin. Kuzenim fazla internet yemesin diye girdiğinde sadece steam hata veriyordu ama oynamaya devam ediyordu.

Hocam eğer ana ekrana gelip hikaye modunu seçtikten sonra yaşıyorsanız bu durumu interneti kapatıp girmeyi deneyin. Kuzenim fazla internet yemesin diye girdiğinde sadece Steam hata veriyordu ama oynamaya devam ediyordu.

Yok hocam ana ekrana atmıyor direk açılır açılırmaz aktivasyon hatası diyor oyundan çıkmamı istiyor tekrar giriyorum gene aynı şey. Neyse sabaha oyun yüklensin bakacağım tekrardan.

Geri
Yukarı