Çözüldü RDR 2 "Unexpectedly Exited - Unable to launch" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selam arkadaşlar, Rockstar Games Launcher'dan RDR 2 play'e bastıktan sonra Rockstar Games Launcher Unexpectedly Exit hatası alıyorum. Sürücülerim güncel, oyunun dosyalarını da verify yaptım fakat problem nedir? Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm uyguladığım adımlar şu şekilde umarım sizde de işe yarar;
Öncelikle klasik olan ekran kartı driverınızı güncelleyin,
Ardından chipset driverınızı güncelleyin,
Windows 1903 sürümüne güncelleyin,
BIOS'u güncelleyin ardından Rockstar games Launcher'dan settings e gelin MY installed games ten RDR 2'yi seçin View installation folder a open deyin oradan RDR 2 app ini bulup özellikler > uyumluluk deyip Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştıra tik atın sonrasında oyuna girin umarım işinize yarar arkadaşlar ben bunların hepsini yapmıştım sadece BIOS'u güncellememiştim onu da yaptım girdi. Anakartım ASUS TUF Gaming B450 GAMING Plus.
Arkadaşlar BIOS sürümünü 2018 yılı versiyonlarından birine düşürdüm oyun açıldı. Anakart modelim 'MSI B350 PC Mate'.
O riske girmek istemiyorum. X570 anakart mevcut Ryzen 5 2600X işlemci kullanıyorum. Uyumsuzluk gibi bir durumda uğraşmama değmeyecek.

Merhaba, standart aynı hata bende de var. Aldığım ilk gün çalışmadı, 2. günü çalıştı, 3. Günü yine aynı hata devam. Oyunu oynarken ki sıkıntılardan biri ekranın ortasında imleç kaybolmuyordu.
Genel olarak driverlar hepsi güncel. Epic Games ile mailleş meye devam sorun ile alakalı.
Hata resimleri. :
Eki Görüntüle 457107
Eki Görüntüle 457108
Sistem: ASUS ROG STRIX Z270'e anakart.
i7 7700K.
GTX 1070.

Oyunu çalıştırdığında 3 hata mı alıyorsun?

Bende oyun açılıyor fakat ayarlara giriyorum ve direk "Signed Out" diyor ve 5 saniye son unexpectedly exit diyor. Bunu yaşayan var mı?

Aynı hata devam, rocstar Launcher sildim, oyunu sildim. Epic Games sildim, hepsini tekrardan yükledim. Sorun devam ediyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Aynı hata devam, rocstar Launcher sildim, oyunu sildim. Epic Games sildim, hepsini tekrardan yükledim. Sorun devam ediyor.
Eki Görüntüle 457952

Hatada oyunun dosyalarını doğrulaman gerektiği yazıyor. Diğer hataları almaya devam ediyor musun yoksa sadece bu hatayımı alıyorsun?

Hatada oyunun dosyalarını doğrulaman gerektiği yazıyor. Diğer hataları almaya devam ediyor musun yoksa sadece bu hatayımı alıyorsun?
Epic Games'den sürekli doğrulama yapıyorum her açılmadığında. Evet her zaman aynı hata. Şu anda dorulamayı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı