Çözüldü RDR 2 "Unexpectedly Exited - Unable to launch" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selam arkadaşlar, Rockstar Games Launcher'dan RDR 2 play'e bastıktan sonra Rockstar Games Launcher Unexpectedly Exit hatası alıyorum. Sürücülerim güncel, oyunun dosyalarını da verify yaptım fakat problem nedir? Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm uyguladığım adımlar şu şekilde umarım sizde de işe yarar;
Öncelikle klasik olan ekran kartı driverınızı güncelleyin,
Ardından chipset driverınızı güncelleyin,
Windows 1903 sürümüne güncelleyin,
BIOS'u güncelleyin ardından Rockstar games Launcher'dan settings e gelin MY installed games ten RDR 2'yi seçin View installation folder a open deyin oradan RDR 2 app ini bulup özellikler > uyumluluk deyip Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştıra tik atın sonrasında oyuna girin umarım işinize yarar arkadaşlar ben bunların hepsini yapmıştım sadece BIOS'u güncellememiştim onu da yaptım girdi. Anakartım ASUS TUF Gaming B450 GAMING Plus.
resim.PNG

Ben AGESA 1.0.0.2 sürümünde olan bir sürüme düşürdüm. Normalde en yüksekti.

Asus A320M-E Anakart kullanıyorum BIOS Sürümü 0401 de kalmış kaça güncellemem lazım? Aynı sorun bende de var.

Sizin modelinize baktığımda 4801 sürümüne güncelleyin derim ama kullanmadığım bir anakart olduğu için bir şey diyemem. Bir garanti veremem yani. Google'da araştırırsan bulursun belki veya reddit'e bakabilirsin RDR 2'den hata alan konulara.

3 Günder ne varsa silip tekrar güncelledim. BIOS falan her şey güncel yabancı forumları dahi ezberledim denedim. Rockstar 300 lira para verdik ya geri ver ya da aç oynayak lütfen.

3 Günder ne varsa silip tekrar güncelledim BIOS falan her şey güncel yabancı forumları dahi ezberledim denedim la Rockstar 300 lira para verdik ya geri ver ya da aç oynayak lütfen.

Bana az önce ticket'tan mesaj geldi. Neymiş düzelticekler miş, ne kadar sürücek acaba. Elimden keşke bir şey gelse yardımcı olsam.

3 Günder ne varsa silip tekrar güncelledim BIOS falan her şey güncel yabancı forumları dahi ezberledim denedim la Rockstar 300 lira para verdik ya geri ver ya da aç oynayak lütfen.
Saçma bir şekilde güncel BIOS'da değil eski versiyon da açılıyor oyun BIOS sürümünüzü düşürmeyi deneyin.

Merhaba, standart aynı hata bende de var. Aldığım ilk gün çalışmadı, 2. günü çalıştı, 3. Günü yine aynı hata devam. Oyunu oynarken ki sıkıntılardan biri ekranın ortasında imleç kaybolmuyordu.
Genel olarak driverlar hepsi güncel. Epic Games ile mailleş meye devam sorun ile alakalı.

Hata resimleri:

rdr222.JPG

rdr2222.JPG

Sistem:

ASUS ROG STRIX Z270'e anakart
i7 7700K
GTX 1070

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı