RDR 2 VS AC: Odyssey + Control

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Malum karantina günlerinde oynayacak, uzun soluklu oyunlar arıyorum. Epic Games'te şuan Bahar İndirimleri var. Epic Yılbaşı İndirimlerinde bilmiyorsanız herkese 80 TL üstü oyunlarda 60 TL indirim kodu dağıttı. Ben bu kodu harcamadım ve beklettim. Şimdi arkadaşlar AC Odyssey'yi 28 TL gibi bir fiyata alabiliyorum, yanında Control alırsam yaklaşık 91 TL gibi bir fiyata denk geliyor. İlk başka bu iki oyunu alacaktım fakat aklıma takıldı, elimde kod ile şuan RDR 2'yi 179 TL'ye alabiliyorum. Evet arkadaşlar RDR 2 gerçekten çok güzel bir oyun fakat 90 TL fazla verip 2 oyun yerine 1 tane oyun almaya yetecek kadar iyi bir oyun mu? Sizce ne yapmalıyım? :)

Teşekkürler, Sevgiler. :)

Malum karantina günlerinde oynayacak, uzun soluklu oyunlar arıyorum. Epic Games'te şuan Bahar İndirimleri var. Epic Yılbaşı İndirimlerinde bilmiyorsanız herkese 80 TL üstü oyunlarda 60 TL indirim kodu dağıttı. Ben bu kodu harcamadım ve beklettim. Şimdi arkadaşlar AC Odyssey'yi 28 TL gibi bir fiyata alabiliyorum, yanında Control alırsam yaklaşık 91 TL gibi bir fiyata denk geliyor. İlk başka bu iki oyunu alacaktım fakat aklıma takıldı, elimde kod ile şuan RDR 2'yi 179 TL'ye alabiliyorum. Evet arkadaşlar RDR 2 gerçekten çok güzel bir oyun fakat 90 TL fazla verip 2 oyun yerine 1 tane oyun almaya yetecek kadar iyi bir oyun mu? Sizce ne yapmalıyım? :)

Teşekkürler, Sevgiler. :)
Ben RDR2 alırdım. Şu an oyundan öyle bir tat alıyorum ki..

Şöyle bir şey var. Forum Donanım 2. El'de referanslı üyeler %25 ucuza steam gift yapıyorlar. Çok nadir de olsa %30 yapan var. Bunlardan da alabilirsiniz RDR2'yi. 240 liraya düştüğünde %25 indirimle 180 liraya gelir size.

Ben bu oyunları oynamadım ama şöyle düşünmekteyim. AC + Control hikaye oyunları. Pintipanda veya Eastergamers TV'den izlenir.

RDR2'de ise Online modu var.

Bu bence size bağlı. AC serisini seviyorsanız ve önceki oyunları bitirdiyseniz alabilirsiniz. Control hakkında yorum yapamayacağım. RDR 2 türünü seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Ben olsam RDR 2 alırdım.

Kesinlikle RDR2. Ancak RDR'den önce oynayabildiğin tüm oyunları oyna zira RDR'den sonra hiçbir oyunu beğenmiyor insan. Oyun bittikten sonra Odyssey ve Witcher 3 oynamaya başladım ancak oyunlar o kadar yapmacık(animasyonlar, at ile etkileşimler) geldi ki bana direkt sildim ikisini de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı