RDR 2 vs AC: Valhalla

admrc61

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar,

Epic'in indirimleri ve indirim kodu ile oyun almak istiyorum. Bu iki oyun arasında kaldım arkadaşlar sistemim ikisini de kaldıracaktır.

Daha önce Odyssey oynadım fakat bir zamandan sonra tek düze düşdüğünü fark edince bıraktım. Valhalla'yı düşünmemin sebebi ise nord mitolojisini seviyorum ama iyi bir oyun deneyimi istiyorum.

Öneri ve sebeplerini yazarsanız sevinirim.

Selamlar,

Epic'in indirimleri ve indirim kodu ile oyun almak istiyorum. Bu iki oyun arasında kaldım arkadaşlar sistemim ikisini de kaldıracaktır.

Daha önce Odyssey oynadım fakat bir zamandan sonra tek düze düşdüğünü fark edince bıraktım. Valhalla'yı düşünmemin sebebi ise nord mitolojisini seviyorum ama iyi bir oyun deneyimi istiyorum.

Odyssey'i sevmediysen Valhalla'yı seveceğini düşünmüyorum. RDR2 almanı öneririm, Valhalla odyssey gibi kendini çok fazla tekrar ediyor. Valhalla zevkli bir oyun ama RDR2'nin yanında sönük kalıyor.

Odyssey'yi Atlantis DLC'sini oynamadan bıraktıysanız sıkılmış olabilirsiniz ama ona rağmen sıkıldıysanız siz hiç AC oynamayın hatta RPG oynamasanız daha iyi olur zira size göre olmayabilir. AC Valhalla konusu ise daha oyun tam bitmediği ve çıkan DLC'nin GOTY veya Ultimate ile sezon paketine dahil olmadığı düşünülürse ve hikayenin şuana kadar Odyssey göre biraz yavan kaldığı da düşünülürse RDR 2 daha iyi bir tercih olur.

Odyssey'den sıkıldıysan Valhalla'ya hiç bulaşma, farklı bir şey sunmuyor çünkü RDR2 al keyfine bak.

Son düzenleme:
Selamlar,

RDR2 kesinlikle.

Selamlar,

Hangisinin ortamini seviyorsan o bence. Sahsen iskandinav mitolojisi ilgimi cekiyor, kovboy temasiyla pek aram yok. Ben valhallayi aldim. İlgi alanina gore karar ver bence. Valhallayi yarisina kadar oynamistim biraz sıkıyor bazen ama bence oynamaya deger, guzel bir oyun👍🏻

Geri
Yukarı