RDR 2 vs GTA 5 ve Satisfactory

Belki yazın oturur 1.5 hafta da bitiririm. 50 saat sürüyor. Günde 5 saat oynamakta yani bilmiyorum. Birini seçmem lazım ama hangisi kafam çok karışık ya. :/ akıl verin hocam. Sizin fikirler bana çok yakın geldi nedense. Belki bana bir trick olur.

Orta ayarlarda 45 FPS aldım. Oyunun daha ilk başlarında.

Senin ilgini çektiyse alabilirsin kesinlikle fiyatına değecektir o konuda şüphen olmasın sistemin özelliklerini ve oynadığın çözünürlüğü yazarsan sana daha iyi yardımcı olabilirim Xbox One X ayarları ile belki 60 FPS alabilirsin.

Aslında oynadım ama 40 FPS üstü alamadım.

Ayrıca hocam sende şu an oyun olması lazım değil mi yoksa nasıl oynayabildin? Belki korsan indirdiysen optimizasyonunda sorun olan bir oyunu korsan la birlikte performans düşüklüğü yaşamış olabilirsin.

RDR 2'yi alıp bitirin.
Satisfactory öneririm cidden efsane bir oyun.
Yapılacak bir sürü şey var biraz kafayı yoruyor ama değiyor.
Projelerimi kodlarken zaten kafam yoruluyor bir de orada yorulursa:/
Rdr 2 yi şuan bitiremem. Anca yazın.

Senin ilgini çektiyse alabilirsin kesinlikle fiyatına değecektir o konuda şüphen olmasın sistemin özelliklerini ve oynadığın çözünürlüğü yazarsan sana daha iyi yardımcı olabilirim Xbox One X ayarları ile belki 60 FPS alabilirsin.

Ayrıca hocam sende şu an oyun olması lazım değil mi yoksa nasıl oynayabildin? Belki korsan indirdiysen optimizasyonunda sorun olan bir oyunu korsan la birlikte performans düşüklüğü yaşamış olabilirsin.
1050 ti var. 70 - 75 derece arası gidip geliyor derece yani gpu sıcaklığı. 8 gb ram var bir de. İşlemci ise i72600

RDR 2'yi şu an bitiremem. Anca yazın.

Kafayı yoruyor fakat eğer otomasyon sistemlerinden anlıyorsanız çok zorlanmazsınız.
Bir sistemi yaparken otomasyon yapıyorsun onu yaparken az yer kaplayacak şekilde yapmak biraz zorluyor ama yer kaplayacak şekildede yapınca çok dağınık oluyor ve bir sonra ki Stage'de yeni sistem kurarken çok zorluyor.
İnternetten insanların yaptığı taktiklere bakabilirisin.
Şahsen ben bakmadım biraz dağınık oldu ama eğlendim.
136 saatim var oyunda ve daha bitiremedim.

İndirmiştim. İade ettim. Şuan tekrar alabilirim. Biraz tedirgin bir insanım o yüzden. Hemen iade etmiştim.

Kafayı yoruyor fakat eğer otomasyon sistemlerinden anlıyorsanız çok zorlanmazsınız.
Bir sistemi yaparken otomasyon yapıyorsun onu yaparken az yer kaplayacak şekilde yapmak biraz zorluyor ama yer kaplayacak şekildede yapınca çok dağınık oluyor ve bir sonra ki Stage'de yeni sistem kurarken çok zorluyor.
İnternetten insanların yaptığı taktiklere bakabilirisin.
Şahsen ben bakmadım biraz dağınık oldu ama eğlendim.
136 saatim var oyunda ve daha bitiremedim.
Zaten o oyunda ilgimi cok çekiyor. Rdr 2 ise daha hikayeli olduğu için canım biraz da hikayeye kapılmak istiyor kendini. Şunu da soylim at sürmek falan oyunda mesela 60 saatlik oyunun 10 saati at üstünde ondan oraya gitmekse almam oyunu.

RDR 2'yi şu an bitiremem. Anca yazın.

1050 Ti var. 70 - 75 derece arası gidip geliyor derece yani GPU sıcaklığı. 8 GB RAM var bir de. İşlemci ise i72600.

Sanırım 1080p çözünürlük de oynuyorsun Google'a RDR 2 Xbox One X settings yaz oradan optimize edilmiş ayarları deneyebilirsin RDR 2'nin optimizasyonu GTA 5 gibi değil maalesef deneye deneye bulacaksın kanser olabiliyorsun 16 GB RAM'in olsaydı drop yaşama ihtimalin düşerdi 8 GB RAM yüzünden bu durumda akıcılık ihtimali sanırım gidiyor gibi ama dediğim gibi denemeden bilemezsin.

Şunu da söyleyeyim at sürmek falan oyunda mesela 60 saatlik oyunun 10 saati at üstünde ondan oraya gitmekse almam oyunu.

Biraz öyle hocam görev sistemini GTA 5 gibi düşünebilirsiniz ama hikaye açıldıkça umrunuzda bile olmuyor ben at sürmekten keyif almıştım sizi bilemem ayrıca oyunu detaylı oynarsanız örneğin avcılık balık tutma gezme vb işlerini abartırsanız oyun süreniz 100 saate kadar çıkabilir speedrun gibi yaparsanız (önermem) 40 45 saatte bitirebilirsiniz.

Sanırım 1080p çözünürlük de oynuyorsun Google'a RDR 2 Xbox One X settings yaz oradan optimize edilmiş ayarları deneyebilirsin RDR 2'nin optimizasyonu GTA 5 gibi değil maalesef deneye deneye bulacaksın kanser olabiliyorsun 16 GB RAM'in olsaydı drop yaşama ihtimalin düşerdi 8 GB RAM yüzünden bu durumda akıcılık ihtimali sanırım gidiyor gibi ama dediğim gibi denemeden bilemezsin.

Biraz öyle hocam görev sistemini GTA 5 gibi düşünebilirsiniz ama hikaye açıldıkça umrunuzda bile olmuyor ben at sürmekten keyif almıştım sizi bilemem ayrıca oyunu detaylı oynarsanız örneğin avcılık balık tutma gezme vb işlerini abartırsanız oyun süreniz 100 saate kadar çıkabilir speedrun gibi yaparsanız (önermem) 40 45 saatte bitirebilirsiniz.
Peki bende öyle düşünmüştüm o zaman rdr alıyorum yazın oynarım. 16 TL kalıyor.onla bir oyun onerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı