RDR 2 vs Rust

Aynı türde oyun değiller. Birebir karşılaştırma pek doğru olmaz ancak arkadaşlarla Rust oynarken daha fazla eğleniyorum. Tek başına oynayabilmen için fazlasıyla deneyim (saat de diyebiliriz) gerekiyor ve zamanınızın çoğunu ayırmalısınız. O sebepten en azından bir arkadaş şart diyebilirim. Tabii biz 14,25 TL'ye almıştık. Güncel fiyattan almadan önce en az 10 kez düşünmek gerek. RDR 2 parasının hakkını daha çok verecektir. RDR 2 daha üstün bir yapım.

Son düzenleme:
Herkes bu tarz şeylerden bahsediyor sanırım ben de hakkımı RDR2'den yana kullanacağım. Teşekkürler.

Vallahi ne öyle bir arkadaş çevrem var ne de her gün arka arkaya onunla uğraşacak vaktim. Vakit buldukça girip kendim de oynayabileceğim bir oyun daha hoş olur. Sanırım RDR2 seçeceğim. Teşekkürler.
Hocam o zaman rust için hiç bir seçeneğiniz kalmıyor güvenin bana. RDR2 Alın keyfinize bakın.

Bu iki oyun kıyaslanamaz RDR2'ye hakaret olur, havada karada suda RDR2 alır bu karșılaștırmayı.
Kıyaslamak için değil zaten de birini tercih etmem gerekiyor ve bilenlerin fikirlerini almak istedim. Zaten Rust diyen olmadı şimdiye kadar :D

Hocam o zaman rust için hiç bir seçeneğiniz kalmıyor güvenin bana. RDR2 Alın keyfinize bakın.
Tabii ki RDR 2 fiyatını kuruşu kuruşuna hak eden oyunlardan.
Öyle yapacağım :)

Geri
Yukarı