RDR 2'de cesetler kayboluyor

Rookie00

Femtopat
Daha fazla  
RDR 2 oyununda birini öldürüyorum ve oraya bırakıyorum hemen ama biraz uzağa gidip baktığımda silinmiş oluyor. Bunun ayarı vs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanından giderseniz kayboluyor hocam. Başında beklerseniz çürüdüğünü veya kemiğe dönüştüğünü de görebilirsiniz. Yakınında kamp kurarsanız da görebilirsiniz. Fakat uzaklaştığınızda cesetler kaybolur. Bunun bir çözümü yok.
Nasıl hocam, benim bildiğim en yüksek ayarlarda iken kaybolmuyordu.

Nasıl hocam, benim bildiğim en yüksek ayarlarda iken kaybolmuyordu.
Hocam tüm ayarlar en yüksekken de denemiştim bunu. Kamp kurunca veya başında bekleyince cesedin çürüdüğü ve kemiğe dönüştüğü görülebiliyor. Uzaklaşınca bende de kayboluyordu.

RDR 2 oyununda birini öldürüyorum ve oraya bırakıyorum hemen ama biraz uzağa gidip baktığımda silinmiş oluyor. Bunun ayarı vs var mı?

Tabii ki gidecek. Uzun süre boyunca durursa ekran kartı ağlamaya başlar adamları öldüre öldüre. Sadece yakının da durursanız çürümesini ve iskeletini görebilirsiniz.

Gitmesi normaldir hocam her öldürdüğümüz orada kalsaydı FPS ağlardı.

Aynı durum için ben de zamanında Technopat'ta konu açmıştım. Maalesef bir ayarı vesaire yok. Adamı tren rayına koyduktan sonra mouse'u çevirip tekrar bakınca adam mı kaybolurmuş ya?

Geri
Yukarı