RDR 2'de uzaktaki görüntüler bulanık

borakaya

Femtopat
Daha fazla  
Kolay gelsin. RDR 2 oynuyorum. Ultrada 70 75 FPS alıyorum. Hiçbir sıkıntı yok ama render sorunu var. Uzaktan at mesela bulanık. Yakına gelince düzgün. Render sorunu var. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunu yüksekte oynuyorum. M.2 SSD'ye kurulu oyun.
EVGA 2080 Super.
Ryzen 5600.
16 GB RAM.

@borakaya
Oyunda ultra ayar kullanmanıza gerek yok. Bu videodaki ayarları yapıp çözünürlük ölçeğini 1.750 ayarına getirin. TAA ayarını Medium yapın.

Yorumlarda ayarları paylaşanlar var ordan bakarak yapın, bütün videoyu izlemenize gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda Ultra ayar kullanmanıza gerek yok. Bu videodaki ayarları ya.

Teşekkür ederim çok sağ olun deneyeceğim.

Dediklerini yaptım videoda ama değişmedi. Ama sorun render gibi değil garip bir şey. Mesela gölge çalıya yanına gidince vuruyor öyle bir şey. Çok uzaktaki adam yanına gelince detayları gözüküyor. neden böyle sistemim iyi.

@borakaya
Oyunda Ultra ayar kullanmanıza gerek yok. Bu videodaki ayarları yapıp çözünürlük ölçeğini 1.750 ayarına getirin. TAA ayarını medium yapın.

Yorumlarda ayarları paylaşanlar var oradan bakarak yapın, bütün videoyu izlemenize gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dediklerini yaptım videoda ama değişmedi. Ama sorun render gibi değil garip bir şey. Mesela gölge çalıya yanına gidince vuruyor öyle bir şey. Çok uzaktaki adam yanına gelince detayları gözüküyor. Neden böyle sistemim iyi.

Sorunlarımı böyle videoya aldım.

Bu hatanın çözümü nedir? Ayarlarımıda paylaştım.

Nedir bu hatanın çözümü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı