RDR 2'deki FPS düşüşünü RAM takviyesi düzeltir mi?

harun1905m

Centipat
Daha fazla  
Sistemim şu şekilde: Casper Nirvana F600 laptop, 8 GB RAM, i5 7200U 2.5GHz, GeForce 940MX 2 GB, 1TB HDD. Bu sistem ile RDR2 de 15 FPS civarı oynayabiliyorum. Şehirlere girdiğimde (saint denis gibi) FPS düşmesi yiyorum. Sadece RDR'de değil başka oyunlarda da böyle olabiliyor. Bir tane daha 8 GB RAM alsam FPS düşmesi sorunları çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Droplar düzelir FPS için öyle çok ahım şahım bir şey olmaz ama yine seni tatmin edecek FPS artısı alırsın.

not: Grafik işlem birimini tam olarak bilmiyorum. Drop olmadığı zaman fps olarak kaç alıyorsun ?

Oyunun eski sürümünde minimum 26FPS maksimum 40FPS olarak gözüküyor 7200U 940MX ve 16 GB RAM'i modelde. Ama güncel sürümlerde FSR'nin çok etkisi yok ama bu FPS aralıklarında oynamanız mümkün.

Droplar düzelir FPS için öyle çok ahım şahım bir şey olmaz ama yine seni tatmin edecek FPS artısı alırsın.

not: Grafik işlem birimini tam olarak bilmiyorum. Drop olmadığı zaman fps olarak kaç alıyorsun ?
Drop olmadığı zaman 15 alıyorum RDR2'de

Evet, hem sistem rahatlar hem de Dual channel olacağı için performans artar.
Peki hangi RAM`in sisteme uygun olup olmadığını nerden anlayabilirim. Şuanki 2133mhz crucial marka

Drop olmadığı zaman 15 alıyorum RDR2'de

Peki hangi RAM'in sisteme uygun olup olmadığını nereden anlayabilirim? Şu anki 2133MHz Crucial marka

CPU Z indirip SPD ve Memory sekmelerini paylaşıp konu aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı