RDR 2'den manzaralar

Hocam arkadaş fotoğraf modundayken veya sabit dururken çekmiş fotoğrafları yüksek ihtimalle, o yüzden böyle net gözüküyor. Ultra ayarda olsanız bile TAA yüzünden 1080p çözünürlükte oyun bulanıklaşıyor.
TAA'yı kapatmalı mıyım sizce? 🙌
1650M ile bile orta- yüksek ayarlar karışık 40-50 FPS alıyorum. Sizin çok daha fazla almanız lazım.
Bilmiyorum neden, bir tek RDR'de var sıkıntı. :/ Bu arada çektiğiniz fotoğraflar çok güzel.

Bunlarda da benden.

1628687204700.png

1628687356422.png

1628687380664.png

@aKuu
Hocam grafik ayarlarınızı çok beğendim. Gayet iyi de FPS alıyorsunuz, acaba sizin için sıkıntısı yoksa ve müsaitseniz herhangi bir yerden iletebilir misiniz veya vermek isterseniz buradan sürprizbozan ile de verebilirsiniz.

@aKuu
hocam grafik ayarlarınızı çok beğendim. Gayet iyi de FPS alıyorsunuz, acaba sizin için sıkıntısı yoksa ve müsaitseniz herhangi bir yerden iletebilir misiniz veya vermek isterseniz buradan sürprizbozan ile de verebilirsiniz.

Ben de merak ettim, bayağı güzel ayarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@aKuu
Hocam grafik ayarlarınızı çok beğendim. Gayet iyi de FPS alıyorsunuz, acaba sizin için sıkıntısı yoksa ve müsaitseniz herhangi bir yerden iletebilir misiniz veya vermek isterseniz buradan sürprizbozan ile de verebilirsiniz.
Oyuna girdiğimde ekran görüntüsü alıp atayım hocam.
1.png

2.png

3.png

4.png

@Herixa @beyemirs

Son düzenleme:

Geri
Yukarı