RDR 2'ye FSR 2.0 modu geldi!

Evet. Destekliyor.

Güzel oldu. Ayar kısmaktan bunalmıştım.

Birkaç gün önce RDR 2 almıştım ve RX570 kartım ile nasıl oynayacağım diye kara kara düşünüyordum. Bu haber bana ilaç gibi geldi.

Hocam RX 570 zaten güçlü bir kart RDR2'yi orta ayarlarda 62FPS orta yüksek ayarlarda 55FPS'lerde oynatıyor bence bu bilgi 1050 Ti sahiplerine daha çok ilaç gibi gelmiştir.

Hocam RX 570 zaten güçlü bir kart RDR2'yi orta ayarlarda 62FPS orta yüksek ayarlarda 55FPS'lerde oynatıyor bence bu bilgi 1050 Ti sahiplerine daha çok ilaç gibi gelmiştir.
Normalde orta ayarlarda 40 FPS oynuyordum şimdi FSR 2.0 kalite yapıp grafikleri ultra yapıp FPS'i 40'a sabitledim. Düşme artma olmadan sabit 40 oynuyorum.

Bence FSR dllss e göre daha iyi hem GTX1650 hem RTX2060 da test ettim her ikisini de ve FSR daha düzgün DLSS de keskinleştirme %500 oluyor.

Arkadaşlar, Cyberpunk 2077 ve Dying Light 2'den sonra RDR 2'de FSR 2.0'a kavuştu.

Buradan ayrıntılara bakabilirsiniz:

Dlss Quality modunda 3050 gibi bir kart aşağı yukarı 15 -20 FPS fark ettiriyordu. Bunda ne kadar fark eder sizce ? Görüntü çok bozuluyor mu ? Son olarak FSR ve DLSS aynı anda açılabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı