Çözüldü RDR Online ahıra girince karakter yürümeye çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ogzefeclskn

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
İ7 9750H
Resimdeki gibi ahıra girdiğim zaman öylece duruyor, yürümeye çalışyor karakter ama at önünde olduğu için yürüyemiyor. ESC vs. basıyorum düzelmiyor. Ve şu sorun var oyunu yükleyip kaldırmıştım. Önceki yüklemem de böyle sorunlar yoktu ve şu sorun var: Warning: The Game is running Low on video Memory. Grafikleri düşürüyorum yine aynı sorun. Ne yapmam lazım?

Sistemsel bilgilerim fotoğraflarda yer almaktadır.

Dosya Ekleri

• 2022-09-17.png
    2022-09-17.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 206
  • 2022-09-17 (2).png
    2022-09-17 (2).png
    611,5 KB · Görüntüleme: 187
  • 2022-09-17 (1).png
    2022-09-17 (1).png
    614,7 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Resimdeki gibi ahıra girdiğim zaman öylece duruyor, yürümeye çalışyor karakter ama at önünde olduğu için yürüyemiyor. ESC vs. basıyorum düzelmiyor. Ve şu sorun var oyunu yükleyip kaldırmıştım. Önceki yüklemem de böyle sorunlar yoktu ve şu sorun var: Warning: The Game is running Low on video Memory. Grafikleri düşürüyorum yine aynı sorun. Ne yapmam lazım?

Sistemsel bilgilerim fotoğraflarda yer almaktadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi bir sürü bug var ölümsüz olmak vb.
Bu Sorunun Allah Belasını Versin ya valla 2 haftadır acı çekiyorum Rockstar Uyuyor
Tanıdıgım insanlar var onlarda yaşıyor aynı sorunu 15 defa bildirdik resmen sorunu Çözemiyceksiniz madem soruna tedavi bulun bize paylasın biz yapalım At alıcam alamıyorum Modifiye edeyim eyeri diyorum onu da yapamıyorum.
Çözüm Bulursanız Lütfen Paylaşın Arkadaşlar Şimdiden Teşşekür Ediyorum...Eki Görüntüle 1547858
Ahırın içine atını sokma o zaman bug olma ihtimali biraz daha düşüyor.

Arkadaşlar RDR2'yi indirdim Online moda girip bir tane at aldım fakat eğer takımı bağlanmadığı için çağıramıyorum hangi ahıra girsem oyun jenerikte kalıyor bir çözüm bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi oyunu şu an oynayamıyorum Online modda verilen cılız at işimi görmüyor herhangi bir menü geçişide yapamıyorum mecbur alt F4 çekiyorum.

Arkadaşlar RDR2'yi indirdim Online moda girip bir tane at aldım fakat eğer takımı bağlanmadığı için çağıramıyorum hangi ahıra girsem oyun jenerikte kalıyor bir çözüm bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi oyunu şu an oynayamıyorum Online modda verilen cılız at işimi görmüyor herhangi bir menü geçişide yapamıyorum mecbur alt F4 çekiyorum.

Hocam yine ahır bugu olunca tekrar tekrar alt F4 atıp dene ben öyle yapınca genelde 3. de giriyor ahıra.

Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama, rdr beraber oynamak isteyen var mı ?

Ahırın içine atını sokma o zaman bug olma ihtimali biraz daha düşüyor.
Yok dostum yine aynı, zaten bu genel sorun herkeste varmış.

Son düzenleme:
Arkadaşlar RDR2'yi indirdim Online moda girip bir tane at aldım fakat eğer takımı bağlanmadığı için çağıramıyorum hangi ahıra girsem oyun jenerikte kalıyor bir çözüm bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi oyunu şu an oynayamıyorum Online modda verilen cılız at işimi görmüyor herhangi bir menü geçişide yapamıyorum mecbur alt F4.

Hocam yine ahır bugu olunca tekrar tekrar alt F4 atıp dene ben öyle yapınca genelde 3. de giriyor ahıra.

Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama, RDR beraber oynamak isteyen var mı?

Yok dostum yine aynı, zaten bu genel sorun herkeste varmış.

Dostum normalde ben buga girince direk farklı bir ahıra gidiyordum dediğin gibi aynı ahıra ikinci girmeye düzeliyor alt F4 çekip aynı ahıra ikinci kez girdim düzeldi teşekkürler.

Dostum normalde ben buga girince direk farklı bir ahıra gidiyordum dediğin gibi aynı ahıra ikinci girmeye düzeliyor alt F4 çekip aynı ahıra ikinci kez girdim düzeldi teşekkürler.
Rica ederim.

Çözümü buldum arkadaşlar. Ahırın önüne gelin sonrasında atınızı kovun. Kovduktan sonra 10 saniye bekleyip girin ahıra o zaman oluyor.

Son düzenleme:
Bu sorunun Allah belasını versin ya vallahi 2 haftadır acı çekiyorum Rockstar uyuyor.
Tanıdıgım insanlar var onlarda yaşıyor aynı sorunu 15 defa bildirdik resmen sorunu çözemiyceksiniz madem soruna tedavi bulun bize paylasın biz yapalım at alacağım alamıyorum modifiye edeyim eyeri diyorum onu da yapamıyorum.
Çözüm bulursanız lütfen paylaşın arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum...Eki Görüntüle 1547858

Aynı sorunu bende yaşıyorum ama bu oyunun tüm ahırları için geçerli değil bazıları buglu bugsuz olanı bulucaksın tabii genel de buglu olmasa bile korkudan atsız girdiğim günler oldu kısacası bugsuz yerler aramaya bak.

Geri
Yukarı