RDR Online aldıktan sonra RDR2 alınırsa daha mı ucuz olur?

DeParzival

Decapat
Şu anda Red Dead Redemption Online Epic kuponuyla birlikte 67TL gibi bir fiyata geliyor. Ben şimdi bunu alsam, daha sonra RDR2 almaya kalksam Steam'de olduğu gibi daha ucuza mı alırım yoksa aynı fiyat mı olur?

resim_2021-05-29_183254.png

Story giremezsin diyen arkadaşı bir rapor edin lütfen. Bilip bilmeden cahil cühela forumu kirletiyorlar. RDR Online alırsan hikaye kısmı da birliğinde geliyor ama kilitli oluyor. Kilidini açmak için 130 TL ödemen gerekiyor. Dolayısı ile 60 TL'lik kupon varken ana oyun almak çok daha mantıklı. Ama zamanında 40 TL'ye aldıysan ve uzun süre oynadıysan 130 gayet makul bir rakam.

Sorun şu an 140TL bulmam zor ama 60 verip daha sonra da orijinali indirim bitse de daha ucuza alabilme ihtimalim var mı diye merak etmiştim sağ ol yardımcı olduğun için.

Oyuna sahibim kafamdan sallamıyorum Epic Games'de altında da yazıyor aynı şey girip bakma zahmetinde bulunursa arkadaş.
Mübarek insan RDR Online'ı indirmeyi başlatınca RDR2'yi indirmiş bulunuyor. Ama açılış ekranında direkt olarak multiplayer paneline atıyor. Yani halihazırda story mode'u bulunuyor. Eğer hikaye modunu RDR Online'dan satın alırsa hikayeye de erişim sağlıyor. Üstelik indirim beklemesine gerek yok, fiyat daima sabit. Eğer şimdi yeterli bütçesi yoksa ve RDR'yi deneyimlemek istiyorsa 60₺'den online mode'u satın alınabilir devamında ise 130'a oyunu satın alabilir.

Mübarek insan RDR Online'ı indirmeyi başlatınca RDR2'yi indirmiş bulunuyor. Ama açılış ekranında direkt olarak multiplayer paneline atıyor. Yani halihazırda story Mode'u bulunuyor. Eğer hikaye modunu RDR Online'dan satın alırsa hikayeye de erişim sağlıyor. Üstelik indirim beklemesine gerek yok, fiyat daima sabit. Eğer şimdi yeterli bütçesi yoksa ve RDR'yi deneyimlemek istiyorsa 60₺'den Online Mode'u satın alınabilir devamında ise 130'a oyunu satın alabilir.

Sağ ol bu cevabı arıyordum adamsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı