RDR Online'a girmeden tavsiye

boratess1

Hectopat
Daha fazla  
RDR Online indirdim. Ama daha girmedim sizde ne yapmalıyım? Tavsiyeniz neler? Ve yapılacak çok aktivite var mı? Eğlenceli mi?

RDR Online indirdim. Ama daha girmedim sizde ne yapmalıyım? Tavsiyeniz neler? Ve yapılacak çok aktivite var mı? Eğlenceli mi?

Geliştiriciler güncellemeleri çok çok çok çok çok nadiren yaptığı için bir müddet sonra bayacaktır. Ancak yine de bittiği üzülmek yerine yaşandığı için mutlu olmak terimiyle eğlenceli olur bir 50 saat.

Size tavsiyem girmeyin. Çok buglar var, gelişmek zor ve oyunda sizin peşinizi bırakmayacak psikopatlar çok. Hikâye modunda serbest takılmak daha çok eğlendirir.

Bounty hunter görevleri zevkli. Lisansınızı aldıktan sonra legendary bounty görevleriniz açılıyor ama onlar da kısıtlı sayıda. Sürekli level yükseltmek için hep aynı bountyleri oynamak zorunda kalıyorsunuz. Hilecilerle karşılaşabilirsiniz. Bazıları sandık atıyorlar. Bazen dövüş ringleri kurulup yumruk yumruğa kavgalar yapılır. Genel olarak keyifli bir ortam ama arkadaşlarınızla oynarsanız daha keyifli olabilir.

Altınını mesleklerin tamamını açana kadar harcama, ilk olarak bounty hunter açmanı tavsiye ederim. Bir de Online menüsündeki posse up seçeneğini kullanarak rastgele ekiplere katıl. Bounty hunter açana kadar da haritadaki stranger görevlerini yap. Bilgisayarda oynuyorsan çok fazla hileci göreceksin, eğer sandık spawnlarsa alma.

Amazon Prime sahibiysen arada göz at güzel şeyler verebiliyor. Başlangıçta işine yarar.

Artık geçerli değil.

Altınını mesleklerin tamamını açana kadar harcama, ilk olarak bounty hunter açmanı tavsiye ederim. Bir de Online menüsündeki posse up seçeneğini kullanarak rastgele ekiplere katıl. Bounty hunter açana kadar da haritadaki stranger görevlerini yap. Bilgisayarda oynuyorsan çok fazla hileci göreceksin, eğer sandık spawnlarsa alma.

Artık geçerli değil.
Aydan aya prime ın verdiği şeyler değişiyor. Her ay vermiyor yani. Bende arkadaşa arada göz at dedim. Gelecekte olmayacağını nerden biliyorsun?

Aydan aya Prime'ın verdiği şeyler değişiyor. Her ay vermiyor yani. Bende arkadaşa arada göz at dedim. Gelecekte olmayacağını nereden biliyorsun?

1686568824789.png

Geri
Yukarı