RDR Online'da para ve altın kazanma

ehvel

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce oyunu PS4'te hikaye ve Online modunu oynamışlığım var.
RDR2'nin sadece Online çıkan modunu satın aldım fakat altın ve para kasma sorunu ile karşı karşıyayım.
Hikaye %73'te kaldı, görev çıkmıyor. Görev yapsam da aldığım altın hiçbir işe yaramıyor.
Meslek seçimi için en az 15 altın isteniyor.

Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Envanterinde treasure map var mı varsa onları bularak altın kasabilirsin. Serbest dolaşırken bir kadın 5-10 dolar karşılığında harita satabiliyor onu satın alarak altın kazanabilirsin. Ve görev yaparak görevler çok az veriyor ama sabır etmek gerekiyor. 15 altın yaptığında benim tavsiyem collector olman daha kolay para kazanabiliyorsun. Bu arada geçenlerde bende collector oldum ve 10 altınım gitti galiba 15 altın değil artık.

Envanterinde treasure map var mı varsa onları bularak altın kasabilirsin. Serbest dolaşırken bir kadın 5-10 dolar karşılığında harita satabiliyor onu satın alarak altın kazanabilirsin. Ve görev yaparak görevler çok az veriyor ama sabır etmek gerekiyor. 15 altın yaptığında benim tavsiyem collector olman daha kolay para kazanabiliyorsun. Bu arada geçenlerde bende collector oldum ve 10 altınım gitti galiba 15 altın değil artık.
2 harita vardı onlardan da pek bir şey çıkmadı. Harita satan kadını bulsak iyi olur. 10-15 altın toplamak uzun süreç.

Güzel soru, cevabınızı veriyorum.

Screenshot_41.png

Oyunun giriş menüsünde ''Posse Up'' seçeneğine tıklayın, biraz bekletebilir.

Not: Bazen kelle avcılığı dışında başka meslekler de yapılabiliyor.

2 Harita vardı onlardan da pek bir şey çıkmadı. Harita satan kadını bulsak iyi olur. 10-15 altın toplamak uzun süreç.

Kadını ben New Hannover civarında görmüştüm. Hikaye modunda 2. kamp yaptığımız yer civarında. Valentine kasabasında yakın bir yer.

Geri
Yukarı