RDR Online'da para ve altın kazanma

Güzel soru, cevabınızı veriyorum.

Eki Görüntüle 778038

Oyunun giriş menüsünde ''Posse Up'' seçeneğine tıklayın, biraz bekletebilir.

Not: Bazen kelle avcılığı dışında başka meslekler de yapılabiliyor.
Teşekkürler.
Kadını ben New Hannover civarında görmüştüm. Hikaye modunda 2. kamp yaptığımız yer civarında. Valentine kasabasında yakın bir yer.
Teşekkür ederim kontrol edeceğim.

Ben de yaklaşık 2 haftadır oynuyorum. Nickim Vendetta_13. Ekonomik durumları düzelttim sayılır. Altın zor birikiyor öyle bir yermiş burası. İlk meslek olarak Trader yaptım. Large Wagonla ürünleri teslim edince 500 gold alıyorum local ağda. 7 gold daha biriktirirsem Bounty Hunter açacağım altın kazanmak için. Kampımda yer var katılmak isteyen olursa eklersiniz.

Ben de yaklaşık 2 haftadır oynuyorum. Nickim Vendetta_13. Ekonomik durumları düzelttim sayılır. Altın zor birikiyor öyle bir yermiş burası. İlk meslek olarak Trader yaptım. Large Wagonla ürünleri teslim edince 500 gold alıyorum local ağda. 7 gold daha biriktirirsem Bounty Hunter açacağım altın kazanmak için. Kampımda yer var katılmak isteyen olursa eklersiniz.
EnderCürebal social clubtan ekledim hocam

Bu arada şeyi yanlış yazmışım. Large Wagon teslim edince locade, 500 $ alınıyor dolg değil. :D Ben de ekledim sizi. @ehvel. Oyuna girince de kampa ekleriz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı