RDR Online'de hileci eşya atarsa ban yenir mi?

katryterry56

Hectopat
Daha fazla  
RDR Online'de biri bana sandık falan açtırdı, ışınladı. İsmini de benim ismimle aynı yapmıştı. Hileyle bana eşya verip banlattıracak mı acaba, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR Online'de biri bana sandık falan açtırdı, ışınladı. İsmini de benim ismimle aynı yapmıştı. Hileyle bana eşya verip banlattıracak mı acaba, bilgisi olan var mı?
Oyun fark etmeksizin, bir hilecinin hile olduğu belliyse ve eşya da hile aracılığıyla elde edildi ise; eşyaya sahip olanlar ban yer. Kişinin bu durumdan haberdar olmadığı ve masum olduğu anlaşılırsa bu ban kaldırılabilir, bunu da ticket üzerinden başvurarak düzeltebilirsiniz. Nickinizle pek bir ilgisi yok.

5 kişi arkadaşlarla RDO oynuyorduk oyunda 2 tane suriyeliyle karşılaştık (ciddiyim) sandıklardan 250 Gold ve 20k dolar aldık hiçbirimiz ban yemedik ban yerse sana parayı veren yiyor sen yemiyorsun gönül rahatlığıyla alabilirsin hileci bulursan kaçırma derim. Zaten Rockstar RDO'yu saldı kimse oyunu denetlemiyor bile.Adamlarla arkadaş olduk dc sunucumuza davet ettik istediğimiz zaman para atıyorlar bize :D

Geri
Yukarı