RDR Online'de hileci eşya atarsa ban yenir mi?

katryterry56

Hectopat
Daha fazla  
RDR Online'de biri bana sandık falan açtırdı, ışınladı. İsmini de benim ismimle aynı yapmıştı. Hileyle bana eşya verip banlattıracak mı acaba, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
5 kişi arkadaşlarla RDO oynuyorduk oyunda 2 tane suriyeliyle karşılaştık (ciddiyim) sandıklardan 250 Gold ve 20k dolar aldık hiçbirimiz ban yemedik ban yerse sana parayı veren yiyor sen yemiyorsun gönül rahatlığıyla alabilirsin hileci bulursan kaçırma derim. Zaten Rockstar RDO'yu saldı kimse oyunu denetlemiyor bile.Adamlarla arkadaş olduk dc sunucumuza davet ettik istediğimiz zaman para atıyorlar bize :D
Knk sende biraz abartmışsın ama DC sunucuya aldık demeseydin inanırdım.

Dün girdim oyuna ne kadar çok hileci var arkadaş. Biri ölmüyor god mode açmış, biri iple bağlanmıyor falan. Böylesi güzel bir oyuna hileyi ne diye bulaştırırlar gerçekten insanları anlamak güç.

Arkadaşın yalan söylediğini anlamıyor musun? Kendisi açmış hileyi.
Hile falan açmadım dostum en sevmediğim şeydir oyuna yeni başladım diye bana drop falan atıxak sandım ayrıca açsamda sizden korkacak utanacak değilim dürüstçe söylerdim AÇMADIM DEDİYSEM AÇMADIM

Bunu nerden çıkardın? Konu sahibi hile açmadım yazmış. Ayrıca RDR Online P2P olduğu için her şey yapılabilir o oyunda.
Anlamıyor işte utanacağımı falan zannediyor hile açsam zaten söylerim adam önüme bi ton sandık koydu bende yeni başladıgım için açtım drop atıyodur sandım hile olmadan

Knk sende biraz abartmışsın ama DC sunucuya aldık demeseydin inanırdım.
Ekle istiyosan kanıtlayayım kanka.

Niye inanmıyorsunuz anlamıyorum siz ban yiyince benim elime bir şey geçmiyecek isterseniz kanıtlayabilirim :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı