RDR2 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şahsen ben PS4 almayı planlıyordum fakat Rdr2' nin pc ye çıkacağını duyduktan sonra vazgeçtim. Artık sen düşün. Sistemin yetersizse çok büyük hayal kırıklığı yaşarsın yalnız bunuda belirtmek isterim. Gtx 1070 ve yakın kartlarda ortalama bi oynanış sunacaktır.

Bu resimide gtx 1060 ile 1080 p de low ayarlarda kendim çekmiştim.

Oyunu değil oyunlarından biri yazmışım dikkat edersen.Ayrıca Rockstar Fan ı değilim hiç olmadım. Ama verilen emeğe saygı duyarım. Hakkını da veririm.
Hali hazırda PS4 te Detroit Become Human ı oynamıştım. Orada Rdr2 nin grafikleri daha iyi Pc Platformunda denemedim.Red Dead den daha iyi grafikli diyebileceğim şuan pek fazla oyun yok açıkçası Red Dead in tek beğenmediğim tarafı yüz modellemeleridir heralde .Güncel AAA oyunların çoğunu oynamışımdır.
''6-7 yıl çalışmış ve ortaya Oyun tarihinin şu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi açık dünya oyunlarından birini yapmış bir firmaya salla''
Burada hiç firma bazında konuşmamışsınız. Direkt oyunların tarihi ile konuşmuşsunuz. O kadar yapım varken RDR2 asla bir yer edinemez. Vega 64 ile 60 FPS oynayacaksam ne yapayım ben o oyunu? O kadar güçlü ekran kartına o FPS yakışıyor mu? Pardon ya oyun tarihinin en iyi yapısıydı unutmuşum(!). Ben hayatımı oyunlara adamış birisiyim, RDR2 kadar vasat bir oyun görmedim.. Zamanımı ayırıp oynamayacağım tek oyundur.

RDR 2 'nin açık dünya kategorisinde en iyilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Epic Store'daki fiyat bence çok iyi ve oyun hakkını veriyor gerçekten. Zaten karakter modellemeleri, karakterlerin doluluğu hikayesini çok beğendim, gerçekten emek verilmiş diye düşünüyorum. Bu arada başyapıt diyebilir miyiz? Evet diyebiliriz. Grafik konusunda da çok beğendim, GTX 970'le oynamama rağmen. Bence o fiyata düşünülmeden alınır.

''6-7 yıl çalışmış ve ortaya Oyun tarihinin şu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi açık dünya oyunlarından birini yapmış bir firmaya salla''
Burada hiç firma bazında konuşmamışsınız. Direkt oyunların tarihi ile konuşmuşsunuz. O kadar yapım varken RDR2 asla bir yer edinemez. Vega 64 ile 60 FPS oynayacaksam ne yapayım ben o oyunu? O kadar güçlü ekran kartına o FPS yakışıyor mu? Pardon ya oyun tarihinin en iyi yapısıydı unutmuşum(!). Ben hayatımı oyunlara adamış birisiyim, RDR2 kadar vasat bir oyun görmedim.. Zamanımı ayırıp oynamayacağım tek oyundur.
Yer edinemez mi bu konuda daha cevap vermeme gerek yok 😁

Yer edinemez mi bu konuda daha cevap vermeme gerek yok 😁
Tabii ki edinemez. Edinmesi için sebep söyler misin? Grafikleri 2013'den kalma bir oyundan farksız, biraz film grade eklenmiş bu kadar başka hiçbir artısı yok ki optimizasyonu bile oynamamak için sebeptir. Benim için Rockstar çoktan ölü bir firmadır. CD Projekt Red kadar olamıyor. Herifler her şeyi yapıyor.

Tabii ki edinemez. Edinmesi için sebep söyler misin? Grafikleri 2013'den kalma bir oyundan farksız, biraz film grade eklenmiş bu kadar başka hiçbir artısı yok ki optimizasyonu bile oynamamak için sebeptir. Benim için Rockstar çoktan ölü bir firmadır. CD Projekt Red kadar olamıyor. Herifler her şeyi yapıyor.
Oyunun Fizik Moturu birinci sınıf .
Her karakterin canlının bir ağırlığı var
Grafik ışıklandırma kalitesi üst düzey 2013 demişsin alakası yok çevre tasarımı ,ortam kapatması tesselation ve volumetric light ı üst düzey.
İyi bir hikaye anlatımı. Başından sonuna kadar değişik gösteren kaliteli bir ana karakter.
Yapay zekanın sizle etkileşimi. Kendi arasında etkileşimi. Onlara davranışınıza göre size tepkiler vermeleri
Rastgele çevrede gerçekleşen olaylar
Başkasının atından bir şey çalmaya kalktın mı atın size tekme atmasından güneşte ışıktan dolayı karakterin kulaklarının kızarmasına kadar bir çok ince detay.
Karakterlerin hareket animasyonlarındaki canlılıkları
her silahın kendine has olması kirlendimi tutukluk yapması vuruş hissiyatı (ki en iyi oyunlardan biri bence bu konuda)

CD Projekt Red i bende severim Witcher 3 ile kıyaslıyorsan fizik motoru gerçekten kötü bir oyun. Oyun içi özgürlük olarak bakıyorsan witcher oyun tarzı olarak rol play bir oyun ikisinin kulvarı farklı.

Şimdi de çöp oyununu savunmak için ekran kartına suç attı bu adamlardan tarafsız bir cevap beklemeyin. Ne abarttınız şu oyunu ya hayatımda gördüğüm en overrated oyunlardan birisi. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından dediklerinde bir şey sanmıştım meğer Rockstar aşkı milleti uyuşturmuş. Gelmiş geçmiş en iyi oyun görmek isteyen Detroit gibi bir baş yapıtı oynasın. 20 liraya aldım keşke 200 lirayı ona vermiş olsaydım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı