RDR2 alıp az oyun almak mı, 15 oyun birden almak mı?

RDR 2'yi al, Witcher serisini de yanında alacağım demişsin onlar zaten bayağı götürür. Yanında bir de 80 liran daha kalıyor. 80 lira ile listeden birçok oyun geliyor. AC Origins alıp yanına küçük bir oyun veya assetto Sniper Elite falan birleştirebilirsin. Bence RDR 2 kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
250 lira bütçem var. Kendimce güzel ve sevdiğim oyunlardan 15 oyunluk bir sepet oluşturdum ama RDR2 içimde kalıyor. RDR2'yi eklemek istiyorum ama diğer oyunlardan da vazgeçmek istemiyorum. Sizce RDR2'yi koyup kalan 100 lirayla ekleme mi yapayım, yoksa böyle kalsın mı? Yani RDR2 bütçenin yarısından fazlasını götürmeye değer mi?

Epic Games yaz indirimlerini bekle. Belki 60, 130TL gibi kupon verirse oradan alırsın RDR2'yi.

Kışa kadar zam falan gelmez umarım. Bir de kış indirimleriyle yaz indirimleri aynı oranda oluyor mu?
Zam işi bilinmez de, yine %50 alır gibi. Ha birde 250 lira demişsin başta

RDR2 + Witcher 2-3 + Dying light + AC Origins tarzı kombinasyonlarda yapabilirsin riske atmamak için. 15 oyundan oynamak istediklerini öncelik olarak belirleyerek 100 lirayı doldurabilirsin. Ben böyle yapardım muhtemelen.

• Witcher 3
  • Witcher 1
  • Don't Starve
  • Dying Light
  • Sniper Elite 4
  • AC Origins
  • Doom
  • FC3
  • Hollow Knight
  • Celeste
  • Ghost Recon Wildlands
  • Serious Sam 3
  • Assetto Corsa
  • Stardew Valley
Liste iyi.

Witcher 3, Dying Light, AC Origins, Hollow Knight oyunlarını bile tamamlamanız RDR2 alsanız oynayacağınız süreyi 7'ye 8'e katlar muhtemelen. Bunun haricinde içerikleri de kötü falan değil bu oyunların ama RDR2 aşırı sağlam bir oyundur. Bu listede RDR2'nin kalitesine yanaşabilecek bi Witcher 3 var kendi görüşümce.

Liste iyi.

Witcher 3, Dying Light, AC Origins, hollow Knight oyunlarını bile tamamlamanız RDR2 alsanız oynayacağınız süreyi 7'ye 8'e katlar muhtemelen. Bunun haricinde içerikleri de kötü falan değil bu oyunların ama RDR2 aşırı sağlam bir oyundur. Bu listede RDR2'nin kalitesine yanaşabilecek bir Witcher 3 var kendi görüşümce.

Dediğin oyunları RDR2 ile beraber alabiliyorum.

Daha önce izlemiştim aksiyon falan çok yok ama diyalog ve hikayeyi anlatan sahneleride seviyorum

250 lira bütçede RDR2 alsam kalıyor 100 lira Witcher 3 ve Witcher 1 alacağım hikayeyi tamamlaması için 1. oyunuda alacağım yuvarlak hesap 80 lira gibi para kalıyor kalan parayla ne alınabilir beni tatmin ederse RDR2 alırım muhtemelen

RDR 2 oynadıktan sonra muhtemelen en az 5-6 ay diğer oyunlar tat vermeyecek. Bence başta RDR2'yi al. Kalan paraya da artık ne düşüyorsa al gitsin. Oyunu 3 kez bitirdim. 3. seferde bile daha önce keşfetmediğim farklı olaylarla karşılaştım. Hatta gizemler falan varmış oyunda. Onları bilmiyordum mesela. Tekrar başlayıp gizem mizem ne varsa peşine düşüp %100 bitirmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı