Az oyun alıp pahalı oyun almak mı, çok oyun alıp ucuz oyun almak mı?

Önerim RDR2 alman sadece hikaye 60-70 saat saat, %100 yapacaksan 160-170  saat, %100 ve başarıları fulleyeceksen 200-220 saat ve Online ile de 300+ saat yaparsın kesinlikle öneriyorum.

Ve oyunun grafikleri, mekanikleri, oynanısı, hikayesi, haritası, rastgele etrafta çıkan insanlar/görevler, canlılığı, modları ve atmosfer konusundan en iyi oyun benim için.

Bir de Arthur Morgan...
Bitirdim. Şuan Elden Ring ile Ea Fc arasındayım delireceğim.

Oynanıyor hocam, bütün blizz oyunlarının aık noktası Custom server ile.
Bir örneği bu abiler.
https:// d3reflection .org/
Not: Sadece kanıt ve bilgilendirme amacıyla atılmıştır. Korsan kullanmayın.

Bilmiyordum bunu bilseydim en başında buna başlardım emulatör kullanmak yerine...

Sadece EA FC ve Mortal Kombat 11 almak mı, yoksa 1000₺'ye kadar küçük küçük onlarca otun almak mı daha mantıklı? EA FC çok istediğim bir oyun fakat pahalı ve o fiyata çok fazla oyun almak daha mantıklı gibi geliyor. Sizce?
Az oyun alıp pahalı oyun almak. RDR2, Bannerlord, EA FC benim şuan göz önünde bulundurduğum oyunlardan birkaçı.

Bitirdim. Şu an Elden Ring ile EA FC arasındayım delireceğim.

Uzun soluklu ve aksiyon odaklı seviyorsan Elden Ring, sakin kafayla arkadaşlarınla oynayacaksan EA FC. (bu senin karar verebileceğin bir şey seni tanımıyorum hangi tarz oyunları sevdiğini pek bilmediğim için en fazla bu kadar yazabilirim).

(Okul vardı geç yazdım kusura bakma)

Uzun soluklu ve aksiyon odaklı seviyorsan Elden Ring, sakin kafayla arkadaşlarınla oynayacaksan EA FC. (bu senin karar verebileceğin bir şey seni tanımıyorum hangi tarz oyunları sevdiğini pek bilmediğim için en fazla bu kadar yazabilirim).

(Okul vardı geç yazdım kusura bakma)
Sadece kariyer ve Ultimate Team başlarım belki.

Sadece EA FC ve Mortal Kombat 11 almak mı, yoksa 1000₺'ye kadar küçük küçük onlarca otun almak mı daha mantıklı? EA FC çok istediğim bir oyun fakat pahalı ve o fiyata çok fazla oyun almak daha mantıklı gibi geliyor. Sizce?

Bütçeniz varsa seveceğinizi düşündüğünüz oyunu alıp keyfini çıkarın derim hocam. Ben öyle yapıyorum.

Geri
Yukarı