RDR2 bedava olur mu?

arthurmorgannn

Hectopat
Yer
Antalya7Manavgat
Daha fazla  
Epic'den indirim ile RDR2 almayı düşünüyorum ama aldım diyelim, 17 Haziran'da Epic ücretsiz oyun verecekmiş. O vereceği oyun RDR2 çıkarsa diye korkuyorum. 17 Haziran'dan sonra al diyeceksiniz ama indirim de 17 Haziran'da bitiyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Şu an böyle saçma sapan konumdayım. Sizce ne yapayım?

Epic'den indirim ile RDR2 almayı düşünüyorum ama aldım diyelim, 17 Haziran'da Epic ücretsiz oyun verecekmiş. O vereceği oyun RDR2 çıkarsa diye korkuyorum. 17 Haziran'dan sonra al diyeceksiniz ama indirim de 17 Haziran'da bitiyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Şu an böyle saçma sapan konumdayım. Sizce ne yapayım?
İmkansız. Al ve oyna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmaz, birkaç sene sonrası için ihtimal var.

Hayır olmaz Epic zaten çok büyük zarar etti Rockstar Gta 5'ten alacağı o kadar satışı alamadı Rdr 2'yi vermezler bende çok isterdim ama olmaz.

aynenkanka.png

Geri
Yukarı