Sürprizbozan RDR2 cok yavaş ilerliyor

• Konuyu başlatan Swixy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 436
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swixy

Picopat
Daha fazla  
Şu anda oyunda 5 saatim var. Cok yavaş ilerliyor bir tepede kalıyoruz evimiz bile yok. Adamın borcunu vermiyenleri dövüyoruz vesaire. Ne zaman daha eğlenceli hale gelecek? Hep böyle mi? Daha cok bir şey bekliyordum Red Dead Redemption'dan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda oyunda 5 saatim var. Cok yavaş ilerliyor bir tepede kalıyoruz evimiz bile yok. Adamın borcunu vermiyenleri dövüyoruz vesaire. Ne zaman daha eğlenceli hale gelecek? Hep böyle mi? Daha cok bir şey bekliyordum Red Dead Redemption'dan.
Oynadıkça açılır. Tempo biraz daha yavaş alışmanız lazım.

Az kaldı hocam. Az daha dayanın. Çok güzel olacak her şey.

Aynı şeyi ben de düşünmüştüm. Ben de konu açmıştım bu oyun at sürme simülasyonu mu insanlar nesine bayılıyor bunun diye. Oyuna şans vermemi söyleyenler çoğunluktaydı ve bir şans verdim. Oynadığım oyunlar arasında ilk sıraya yazarım oyunu şimdi, net. Oyunun temposuna ayak uydurup tadını çıkar. Bir daha aynı keyifle oynama şansın olmayacak. Bir şaheser.

Bu oyunun bir eşiği var ve o eşiği aşmak gerekiyor, biraz da oyunun temposuna uyumlu olmak lazım tabii. Hareketli oyun seven adam bu oyunda sıkılır tabii

Yeni konular

Geri
Yukarı