RDR2 Crack'de trojan çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alamıyorsa oynamasın. Bende alamıyorum ama oynamıyorum.

Var.
Gösteriş ve boşa duyardan başka bir şey değildir bu. Forumda şimdi gereksiz duyar ve eleştiri yiyeceğimi biliyorum fakat durum böyle. Bu forumda korsanı ben de desteklemem ama bu forum, korsan oynamayı yasaklatacak kadar yasak koymadı. "Sadece sorun olursa ilgilenmiyoruz." kafası.

Çıkması normal zaten babasının hayrına crack yapıp Internet'te boşa yaymıyorlar ya. :)

Benim de çözemediğim şey bu aynı yerden indiren başka bir arkadaş da şu an gözükmüyor ve bende de bugüne kadar her gün taratmama rağmen gözükmemişti
Yine de insanları uyaralım. Korsan kötüdür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu kıran kişilerle alakası yok, eğer oyunu kıran kişiler bunu koyarsa şöhretleri yerin dibine girer. Yanlış yerlerden indirmişsinizdir.

IMG_20201027_170544.jpg

Not: Konu sahibinin korsan için destek istemediginin farkındayım.

Eki Görüntüle 716723

Not: Konu sahibinin korsan için destek istemediginin farkındayım.
Çok çok çok çok çok çok çok haklı ulan bu! Forumda sürekli haykırmak istediğim şey tam da bu. Çok aşırı gereksiz korsan duyarı var bu forumda. Sorun çıktığında desteklemeyebilirsin ama korsan düşmanı olmak kadar saçma bir şey görmedim. Bir oyuna 400 TL vermem ben.

Çok çok çok çok çok çok çok haklı ulan bu! Forumda sürekli haykırmak istediğim şey tam da bu. Çok aşırı gereksiz korsan duyarı var bu forumda. Sorun çıktığında desteklemeyebilirsin ama korsan düşmanı olmak kadar saçma bir şey görmedim. Bir oyuna 400 TL vermem ben.

Şahsen ekran kartına 560TL vermiş birisi olarak bir oyuna 300TL bende veremem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı