Çözüldü RDR2 ekranın sağında çizgiler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArturMorgan

Picopat
Adsız.png

Arkadaşlar merhaba RDR2'de böyle bir sorunla karşılaştım. Gördüğünüz gibi ekranın sağ tarafında böyle bulanık çizgiler çıkıyor. Bu arada API olarak DX12 kullanıyorum, Vulkan'da bu sıkıntı yok fakat onda daha kötü sıkıntılarla karşılaştım. Yani bana en stabil gelen DX12 API'si oldu. Onda da gösterdiğim gibi bu ilginç hata var. Bazen oyunu Save yaptığımda veya kamp kurduğumda gidebiliyor ama genelde var. Monitörden kaynaklanıyor diyecekler için şöyle diyeyim; sadece RDR2'de bu sıkıntı var, diğer bütün oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. Sistemim de minimumda karşılıyor oyunu. Diyebileceklerim bunlar, şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 745567

Arkadaşlar merhaba RDR2'de böyle bir sorunla karşılaştım. Gördüğünüz gibi ekranın sağ tarafında böyle bulanık çizgiler çıkıyor. Bu arada API olarak DX12 kullanıyorum, Vulkan'da bu sıkıntı yok fakat onda daha kötü sıkıntılarla karşılaştım. Yani bana en stabil gelen DX12 API'si oldu. Onda da gösterdiğim gibi bu ilginç hata var. Bazen oyunu Save yaptığımda veya kamp kurduğumda gidebiliyor ama genelde var. Monitörden kaynaklanıyor diyecekler için şöyle diyeyim; sadece RDR2'de bu sıkıntı var, diğer bütün oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. Sistemim de minimumda karşılıyor oyunu. Diyebileceklerim bunlar, şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
Eğer adeptive resolution açıksa, kapat onu düzelir.
0 yap onu sonra oyunu kapat aç düzelir.
Zaten kapalıysa driver ile alakası olabilir, güncel mi?

Eğer adeptive resolution açıksa, kapat onu düzelir.
0 yap onu sonra oyunu kapat aç düzelir.
Zaten kapalıysa driver ile alakası olabilir, güncel mi?
evet
bu arada adaptive resolation oyun içindeki ayarlarda mevcutmu yoksa dışardan bi programlamı müdahale ediyoruz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı