RDR2 en iyi modlar nelerdir?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
RDR2 için mod kurmak istiyorum. internetteki tüm içerikler İngilizce bu yüzden anlamıyorum. Birkaç tane mod buldum; grafik kalitesini güzelleştirme modu, kan efektini güzelleştirme modu, GTA 5'teki gibi sol üstte seçeneklerin çıktığı mod, birisini vurduktan sonra sendelemesi modu... Bu modları güncel olanlarını nerede bulabilirim ve nasıl uygulayabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu 2 videoyu izleyerek yapabilirsin (videodaki linkin gönderdiği mod sitesine üye olmanız gerekiyor modu indirmek için)

Şu 2 videoyu izleyerek yapabilirsin (videodaki linkin gönderdiği mod sitesine üye olmanız gerekiyor modu indirmek için)

Teşekkürler hocam bakacağım.
Hocam bir de bu modlar bilgisayarda ekstra yer kaplıyor mu depolama olarak? Yani 5GB falan yer kaplar mı? Yoksa maksimum 1GB falan mı olur?

E iyide hocam nereden indireceğim bunu? Güncel mi oyunu bozar mı? Bunları nasıl anlayacağım?

Buradan whyem's kurabilirsin. Bozmaz diye düşünüyorum zaten oyun dosyalarına etki eden durumu yok. Lml kurup ardından bunu lml in içine atıyorsun. (lml = lenny's mod loader) biraz araştırıp lml kur sonrasında whyems dosyasını indirip RAR'dan çıkarıp lml dosyasına atacaksın.

Buradan whyem's kurabilirsin. Bozmaz diye düşünüyorum zaten oyun dosyalarına etki eden durumu yok. Lml kurup ardından bunu lml in içine atıyorsun. (lml = lenny's mod loader) biraz araştırıp lml kur sonrasında whyems dosyasını indirip RAR'dan çıkarıp lml dosyasına atacaksın.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı