RDR2 fazla cinayet işleyince ne oluyor?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
RDR2 de maske takıp cinayet işledigimizde simge çıkıyor o ne oluyor? Onur seviyesi mi düşüyor? Yağma yaparken de aynı maske işe yaramıyor mu?

Tanınmaman polislerin seni bulmasını zorlaştırıyor. Suç işlerken maskeyi taksan, işledikten sonra çıkarsan polisler seni zor bulur. Onurla bir alakası yok.

Yani istedigim kadar yapabilir miyim? Soygun cinayet falan bana zararı olmayacak?

Seni görselerde görmeselerde suç işlediğin zaman oyundaki onurun düşüyor. Maske takmak sadece tanınmanı engelliyor.

Tamam anladım şimdi 3-4 gün oldu oynayalı bilmem lazımdı.

Onurun düşer. Onursuz olursun. Konuşma şeklin değişir. insanlar sana saygı göstermez. İleride kötü anılırsın en önemlisi ise oyun sonu değişiyor ama spoiler yememek için bakma o olaya hiç. Onurlu olursan dükkanlar sana indirim yapar.

Polisler yakalayana kadar yapabilirsin. Ama dediğim gibi onurun düşer.

Düşmeseydi iyiydi bir şey daha soracaktım fakat konu açmam gerekecek çok fazla uyarı yedim.

Onurun düşer. Onursuz olursun. Konuşma şeklin değişir. İnsanlar sana saygı göstermez. İleride kötü anılırsın en önemlisi ise oyun sonu değişiyor ama spoiler yememek için bakma o olaya hiç. Onurlu olursan dükkanlar sana indirim yapar.

Biliyorum zamanında alamam diye spoiler yemiştim.

Geri
Yukarı