Sürprizbozan RDR2 batıya gidince ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

stownnberat

Picopat
Hocam cevap değil fakat bir şey sormak istiyorum. RDR 2'ye yeni başladım, %25'indeyim oyunun. Batıya gidince ne oluyor veya giderken neden kanun adamları saldırıyor?

Blackwater daki feribot olayından sonra Van Der Linde çetesi Blackwater da aranıyor. Sadece Arthur un kellesine 5000$ ödül olunca kanun adamlarının üşüşmesi çok normal.

Hocam cevap değil fakat bir şey sormak istiyorum. RDR 2'ye yeni başladım, %25'indeyim oyunun. Batıya gidince ne oluyor veya giderken neden kanun adamları saldırıyor?
Hoca batıda diri yada ölü aranıyorsunuz haritadadan bakabilirsiniz kırmızı kısımlarda genelde durmamaya bakın ve kanunların dişinda birşeyler yaparsan başına ödül koyuyorlar bu ödülü kaldırmak içinde posta ofislere gidebilirsiniz orda çalışanla konuşuyorsunuz tabi para ödemeniz gerekiyor 2. seçenek olarakta teslim olabilirsiniz ama teslim olursanız sizin paranızı alıyorlar onda göre ayarlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı