Sürprizbozan RDR2 sonunda ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilinmiyor. RDR1'de Charles ve Sadie Adler hakkında hiçbir şey bahsetmiyor. Ama sanki içlerinden biri RDR1'de bir gazetede bahsediliyordu ama emin değilim. Çetenin bazı üyeleri ile yan görev yaparak iletişime geçebilirsiniz. Bazıları da credits sahnelerinde gösteriliyor.

Baktım şimdi sadie adler ile ilgiliymiş.

Charles ve Sadie, John ile Abigail'in düğününe katılıyor sonrasında Charles Kanada'ya yerleşiyor Sadie'nin akıbetini bilmiyorum.

Ha evet hatırladım. Kanada'ya falan gideceğim diyordu.

Charles ve Sadie, John ile Abigail'in düğününe katılıyor sonrasında Charles Kanada'ya yerleşiyor Sadie'nin akıbetini bilmiyorum.
''Çiftliğe döndükten sonra Sadie, John ve Abigail'in düğününe katılır ve bıçak yarasına rağmen diğerleriyle kutlama yapar. Bir süre sonra Charles ayrılır ve iyileşmek için kalırken eski arkadaşına veda eder. Daha sonra Sadie, çiftlikten ayrılırken Marston ailesine de veda eder. Sadie'nin kaderi belirsiz kaldı, ancak John'a orada yaşamak istediğini söyleyerek Güney Amerika'ya gittiği varsayılabilir.''

Sadie ile ilgili de bu yazıyı buldum.

Birşey buldum internette ama doğrumu yanlış mı bilemiyorum, kocası ölmemişmiydi bunun ?
Sadie ve Jake Adler'in yaşadığı Adler Çiftliği haritanın çok kuzeyinde ve onları bulmak için kalın karda seyahat etmeniz gerekecek. Harita ekranında, Adler Çiftliği'ni doğrudan Ambarino'daki B'nin kuzeyinde bulacaksınız, ancak uçurumların etrafında dolaşmak için Batı'ya gitmeniz gerekecek. Adler Ranch'i bulmak için haritanın kuzeybatı kısmındaki Spider Gorge'daki tabeladan bir yolu takip edebilirsiniz.

Tam konum için aşağıdaki ekran görüntüsünü kontrol edebilirsiniz. Çiftliğe vardığınızda Jake ile tanışmak için içeri girin ve kısa bir süre sonra Sadie sizi takip edecek. Jake, dostane bir yüzle karşılamaya fazlasıyla istekli olurken, Sadie varlığınızdan daha temkinli olacaktır.

Bir şey buldum internette ama doğru mu yanlış mı bilemiyorum, kocası ölmemiş miydi bunun?
Sadie ve Jake Adler'in yaşadığı Adler Çiftliği haritanın çok kuzeyinde ve onları bulmak için kalın karda seyahat etmeniz gerekecek. Harita ekranında, Adler Çiftliği'ni doğrudan Ambarino'daki B'nin kuzeyinde bulacaksınız, ancak uçurumların etrafında dolaşmak için Batı'ya gitmeniz gerekecek. Adler Ranch'i bulmak için haritanın kuzeybatı kısmındaki Spider Gorge'daki tabeladan bir yolu takip edebilirsiniz.

Tam konum için aşağıdaki ekran görüntüsünü kontrol edebilirsiniz. Çiftliğe vardığınızda Jake ile tanışmak için içeri girin ve kısa bir süre sonra Sadie sizi takip edecek. Jake, dostane bir yüzle karşılamaya fazlasıyla istekli olurken, Sadie varlığınızdan daha temkinli olacaktır.

Evet ölmüştü oyunun başında hem cesedi bir arabadaydı.

Birşey buldum internette ama doğrumu yanlış mı bilemiyorum,

Evet ölmüştü oyunun başında hem cesedi bir arabadaydı.
Umarım bilgili birileri yazarda kendisiyle hasret gideririz

Umarım bilgili birileri yazarda kendisiyle hasret gideririz

Hocam şimdi konumuna baktım ben çok iyi hatırlıyorum buraya gitmiştim ve burası terkedilmiş bir yerdi olay komple yalan yani.

@samed. D1 hocam olayı çözdüm. Olay gerçekmiş. Red Dead Online'da oraya gittiğiniz de jack adler ile sadie adler var. Sadie oraya hem silah çekerek giriyor.

Son düzenleme:
Hocam şimdi konumuna baktım ben çok iyi hatırlıyorum buraya gitmiştim ve burası terkedilmiş bir yerdi olay komple yalan yani.

@samed. D1 hocam olayı çözdüm. Olay gerçekmiş. Red Dead Online'da oraya gittiğiniz de jack adler ile sadie adler var. Sadie oraya hem silah çekerek giriyor.

Adler çiftliği yanıp yıkılmıştı. Oyun bitmeden oraya gittiğimde enkaz vardı sadece.

Brom rdr2 onlinede olaylar nasıl gidiyor bilmiyorum ordada sıfırdan mı başlıyor hikaye veya serbest mi takılınıyor ?

Geri
Yukarı