Sürprizbozan RDR2 sonunda ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  

Merhaba. Biliyorsunuz ki RDR2'yi tamamen bitirdiğimizde Micah'ı öldürüyoruz ve Sadie yaralı bir şekilde Micah'ı tutacakken Micah onu tutmuştu kafasına silah tutup. Biz de evimize döndüğümüzde Charles ve Sadie oradaydı ve oyun bizi serbest bıraktıktan sonra yani oyun bittikten sonra gittiler peki onlara ne oldu, onlarla iletişime geçebilir miyiz? Oyunu bitireli bayağı bir oldu ama merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba. Biliyorsunuz ki RDR2'yi tamamen bitirdiğimizde Micah'ı öldürüyoruz ve sadie yaralı bir şekilde Micah'ı tutacakken Micah onu tutmuştu kafasına silah tutup. Biz de evimize döndüğümüzde charles ve sadie oradaydı ve oyun bizi serbest bıraktıktan sonra yani oyun bittikten sonra gittiler peki onlara ne oldu, onlarla iletişime geçebilir miyiz? Oyunu bitireli bayağı bir oldu ama merak ettim.

Belki yan görevlerle iletişime geçebiliriz fakat devamı RDR 1 oluyor.

Merhaba. Biliyorsunuz ki RDR2'yi tamamen bitirdiğimizde Micah'ı öldürüyoruz ve Sadie yaralı bir şekilde Micah'ı tutacakken Micah onu tutmuştu kafasına silah tutup. Biz de evimize döndüğümüzde Charles ve Sadie oradaydı ve oyun bizi serbest bıraktıktan sonra yani oyun bittikten sonra gittiler peki onlara ne oldu, onlarBe
Bende çok merak ediyorum umarım karşıma çıkar fakat tren istasyonunda kızıldereli abimizle karşılaşırsın dün şahzen karşılaştım

Bilinmiyor. RDR1'de Charles ve Sadie Adler hakkında hiç bir şey bahsetmiyor. Ama sanki içlerinden biri RDR1'de bir gazetede bahsediliyordu ama emin değilim. Çetenin bazı üyeleri ile yan görev yaparak iletişime geçebilirsiniz. Bazıları da credits sahnelerinde gösteriliyor.

Merhaba. Biliyorsunuz ki RDR2'yi tamamen bitirdiğimizde Micah'ı öldürüyoruz ve sadie yaralı bir şekilde Micah'ı tutacakken Micah onu tutmuştu kafasına silah tutup. Biz de evimize döndüğümüzde charles ve sadie oradaydı ve oyun bizi serbest bıraktıktan sonra yani oyun bittikten sonra gittiler peki onlara ne oldu, onlarla iletişime geçebilir miyiz? Oyunu bitireli bayağı bir oldu ama merak ettim.

Charles ve Sadie, John ile Abigail'in düğününe katılıyor sonrasında Charles Kanada'ya yerleşiyor Sadie'nin akıbetini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı