Sürprizbozan RDR2 final

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, ilk finali bitirdim.
Arthur Morgan reise Allah rahmet eylesin diyorum. Sonrasına başladım ancak anlamsız geldi. Oynamaya değer mi? Asıl final de iyi değilmiş sanırım.

Arthur Morgan reise Allah rahmet eylesin diyorum. Sonrasına başladım ancak anlamsız geldi. Oynamaya değer mi? Asıl final de iyi değilmiş sanırım.

Hocam oynayın ikinci sonu da. American Venom müziğinin tadına bakmayan, arthurun intikamı için yola çıkmayan kendine RDR2 bitirdim demesin :D

Kesinlikle değer hocam Micah ve Dutch ile yüzleşmek için bile değer. Artı olarak John Marston un RDR 1'deki hikayesinin zeminini hazırlıyor

Hocam oynayın ikinci sonu da. American Venom müziğinin tadına bakmayan, arthurun intikamı için yola çıkmayan kendine RDR2 bitirdim demesin :D
Ya intikam ateşiyle yanıp tutuşuyorum ama adam beni bakkala çırak yapıyor. Bırak beni alayım intikamımı ama böyle yavaş ilerlemesi canımı sıktı. :D

Ya intikam ateşiyle yanıp tutuşuyorum ama adam beni bakkala çırak yapıyor. Bırak beni alayım intikamımı ama böyle yavaş ilerlemesi canımı sıktı. :D

İlk oyunu oynamadıysanız gayet normal. Ben geçtiğimiz karakterin John olduğunu bile sonradan anladım tipi bayağı değişiyor.

Geri
Yukarı