Sürprizbozan RDR2 final

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ya intikam ateşiyle yanıp tutuşuyorum ama adam beni bakkala çırak yapıyor. Bırak beni alayım intikamımı ama böyle yavaş ilerlemesi canımı sıktı. :D
Buna katılıyorum. John'a geçtiğimiz kısım o kadar ağır ilerliyor ki intikamdan alınan tatmin hissini ciddi oranda azaltıyor. Ama yine de güzel final. Oyun finaline göre değerlendirmek için fazla iyi.

Merhabalar, ilk finali bitirdim.
Arthur Morgan reise Allah rahmet eylesin diyorum. Sonrasına başladım ancak anlamsız geldi. Oynamaya değer mi? Asıl final de iyi değilmiş sanırım.

2.ye oynamaya değmez. Tadı kaçar. Oyunu daha 2020 Ağustos gibi bitirdim. Hala chapter 6 Save ile Arthur Morgan ile valentineda kıyamet kopartıyorum.

Yok ya sarmıyor, yetim gibi eziyorlar beni durmadan. Teklide takılıyorum durmadan. :D
Online bir oyuna ilk bir ay içinde alıştın alıştın yoksa her yerde bordo bereli gibi geziyorlar yav. Zaten 30 FPS Gamepad'le oynuyorum. Nasıl savaşayım bunlarla ben? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı