RDR2 hikayesi için mi grafiği için mi oynanır?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bilgisayarım en düşük ayarda 60 FPS verebilecek düzeyde. Böyle oynarsam beğenir miyim? Grafikleri kısınca görüntü çok bozuluyor mu? Sadece hikayesi için oynanır mı?

Bence grafik için oynanır. Şahsen ben grafiği ve gerçekçiliği yüzünden bir süre oynamıştım, hikayesi aşırı baydığı için bıraktım hatta, ki ben sadece hikaye oyunları oynayan birisiyimdir.

RDR 2 her şeyi için oynanır. RDR 2'de grafik önemli ama her şey değil, her türlü oynanır bu oyun. Ayrıca en düşük ayarlarda 60 FPS alarak oynayacağına orta ayarlarda 40 FPS oynarsan daha çok zevk alırsın. RDR 2 çok akıcı ve iyi entegre edilmiş animasyonlara sahip olduğu için oyun 40 FPS'de bile akıcı görünüyor. RDR 2'de aldığın 35-40 FPS diğer oyunlardaki 50-55 FPS gibi hissettiriyor yani.

RDR2 sadece yürümek için bile oynanır, çok değil biliyorum ama oyunda 350 saatim var çok rahat 100 saati sadece avlanmakla geçmiştir o bile çok keyifli.

Oyun herşeyiyle oyun tarihinde bir başyapıt diyebiliriz. 2 den önce 1'i oynanmalı bence. Şahsen 1.cisini oynamadım içimde ukte kaldı.

Geri
Yukarı