RDR2 iade edilmeli mi?

Witcher 3 gerçekten çok sıkıcı gelmişti bana da ama RDR2 saatler sonra açılıyor yavaş yavaş giriyor konuya. Bence siz iade edin zira RDR2 gibi bir hikayeye oyununu sevmeyen hiç hikaye oyunu oynamasın direkt MP oyun düşünsün..

Merhabalar,

Epic kuponu ile 89.5 TL'ye RDR2 almıştım. Hikaye oyunları aslında ilgimi çekmiyor ama grupta fazlasıyla önerilince aldım. Witcher 3 oyununu da almıştım ama onu iade ettim.

Sizce RDR2'yi de iade etmeli miyim? Witcher 3 fazlasıyla sıkıcı gelmişti bana. Çok fazla da oynayamadım.
En başta yanlış yapmışsınız. Hikaye tabanlı oyunlar ilginizi çekmiyorsa hiç bulaşmayın derim. Oyunu almadan önce birkaç gameplay ve inceleme bakarsanız daha sağlıklı olur. Buradaki önerilere kulak verin ama kendiniz de araştırın bu türü sever miyim diye. İade etmeniz iyi olmuş sizin adınıza.

RDR2 üzecek bir oyun değil. Neden beğenmedin anlam veremedim . Oyun çok kaliteli 89.50 TL hiç bisey oyun için. İçindeki haydutun dışarı çıkmasına izin ver . Bi iki adam dağa kaldır infaz et falan kendine gelirsin . Fantezilerine kulak ver sende seveceksin

Hikayeli oyunlar ilginizi çekmiyorsa RDR2 gibi bir şaheserde ilginizi çekmez bence. Arkadaşımda aynı hikayeli oyunları hiç oynamaz sarmıyor diye. Bence iade edin 90₺'yi başka bir şeyler için kullanırsınız.

Acaba oyunları hikâyeleri okumadığınız anlamadığınız için mi sıkıcı geliyor? Yoksa Witcher 3 muazzam güzel bir oyun.

Merhabalar,

Epic kuponu ile 89.5 TL'ye RDR2 almıştım. Hikaye oyunları aslında ilgimi çekmiyor ama grupta fazlasıyla önerilince aldım. Witcher 3 oyununu da almıştım ama onu iade ettim.

Sizce RDR2'yi de iade etmeli miyim? Witcher 3 fazlasıyla sıkıcı gelmişti bana. Çok fazla da oynayamadım.
kendimde sizi gördüm oyunlardaki tüm hikayeler o kadar sıkıcı geliyor ki şunu yap buraya git cart curt. Bizim için bambaşka bir oyun çıkana dek oyun almayacağım sanırım. Strateji oyunlarından zevk alabilirsiniz diye düşünüyorum. hoi4 bannerlord tarzı

Ben ekonomik bakıyorum. 15₺ ye aldığın Witcher'dan bir fayda görmediysen bence Online oyunlara yönel hocam. RDR2'yi söylemiyorum bile. Çünkü Witcher sıktıysa RDR2 daha da boğar hikayesi çok yavaş ilerliyor bir kere cutscene dolu.

Geri
Yukarı